Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van most valami vírus, ami...

Van most valami vírus, ami csak magas lázzal jár?

Figyelt kérdés
Kislányomnak este belazasodott, csak a fejet fajkalta, de az szerintem a laztol fajt. Adtam lázcsillapítót, ejszaka aludt, most reggel mertem, megint 38,4, de nem faj semmije.
2015. júl. 22. 07:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk volt ilyen, napokkal később esett le, hogy három napos láz volt, mikor a láz után megjelentek a kiütések. Addigra már laborban volt a vizelete, meg kivizsgálta a doki is, de nem találtunk semmit. Neki volt már három napos láza?
2015. júl. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lányom barátnője gyerekorvos. Napi 10-15 gyereket visznek, aki csak lazas. És nem vírus, hanem napszúrás, kiszáradás... mert anyu nem bír mit kezdeni a meleggel... nem itatja eleget, kiviszi (előttünk most is vannak a jatszótéren, babakocsis baba is), árnyék semmi... pillanatok alatt baj van.
2015. júl. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Voltunk orvosnál, vírus.


Az en gyerekem mindig kalapban van, ha Napra megyünk, es iszik eleget, erre mindig nagyon figyelek. Így a napszúrás nalunk kizarhato, ezért is vittem orvoshoz.


En is elitelem a nemtorodom szülőket.

2015. júl. 22. 10:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak 5 után volt kint tegnap a 6 éves fiam, mégis lázas lett éjjelre. Napszúrást kizárom. Hajnalban elmúlt, most ismét lázas. A könyéken nem mi vagyunk az egyetlenek.
2015. júl. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Doktornő azt mondta, hólyagos a torka, pwdig nem is faj neki. Kislányom is 6 éves.mivel vírus, gyógyszert nem adott, csak a lázát kell csillapitani.
2015. júl. 22. 12:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt nálunk is, csak láz, semmi más, 4 nap után kapott antibiotikumot és volt vérvétel, baktérium okozta, kb a 4-5. napon bepirosodott a torka. 3 héttel később ugyanez, csak láz, ja és egyik alkalommal sem tudtuk csillapítani, lázcsillapító és hűtőfürdő ellenére nem ment 38,9 alá, a végén injekcióra jártunk hogy ne legyen folyamatosan lázas. Második esetben vírus volt, 3 nap után elmúlt. Az egész család elkapta szépen sorban.
2015. júl. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!