Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen mesekönyvet ajánlanátok...

Milyen mesekönyvet ajánlanátok 2.5 éves gyereknek?

Figyelt kérdés

Fiamnak kevés könyve van, inkább autósak, képesek, és csak a képeket szereti nézegetni. Hamarosan kap rendes ágyat (még rácsoságyban alszik) és gondoltam ezt egybe kötném a mesekönyvből való olvasással. Eddig nem szerette ha olvasok neki, de lehet hogy este alvás előtt az új ágyban más lesz.

Mesében szereti a Bogyó és Babócát, jók azok a könyvek? Miket ajánlanátok még? Inkább rövidebb mesék lennének talán jobbak, ugye?

Köszönöm.


2015. júl. 31. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Barka és Barnát ismeritek? SZerintem aranyosak. És az évszakok is nagyon szépen megjelennek, nálunk népszerű.
2015. júl. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt nem ismertem, de utána nézek. :)
2015. júl. 31. 13:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha tv-ben szereti, könyvben is fogja szeretni a Bogyót.

Illetve ha gépek érdeklik akkor a Bartoló a markoló is lehet hogy lekötné.

18 év alatt ingyenes a könyvtár, beírathatnád és onnan is hozhatnátok könyveket tesztelésre és akkor csak azt veszed meg otthonra, amelyik érdekli. Lehet olyan fogja lekötni, amelyiket álmodban sem gondoltad volna. Amúgy meglepődtem hogy elég sok új könyv van, nem csak százéves vackok. De a régiekből is vannak klasszikusok amelyiket minden gyerek szeret: Kisvakond stb...

2015. júl. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én fiam ezeket a könyveket szereti. Szöveg is van benne plusz kihajtható ablakok és tanít is.

[link]

2015. júl. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bogyó és Babóca, Boribon-könyvek. Eggyel később Maszat-könyvek, Szutyejev: Vidám mesék.
2015. júl. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!