Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a menő most a 6 évesek között?

Mi a menő most a 6 évesek között?

Figyelt kérdés
Holnap vendégségbe megyünk, és lövésünk sincs, hogy mit vegyünk a kislánynak, aki most megy majd iskolába. Mit szeretnek az ilyen korú kislányok? Van most valami trendi cucc, aminek tutira örülne?
2015. aug. 27. 22:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
iPhone 6 talán megteszi neki.
2015. aug. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Kösz, pont erre gondoltam...
2015. aug. 27. 22:43
 3/14 anonim ***** válasza:

roller, görkori, ha nincs neki...

vagy szülőktől kérdezz rá, lehet örülnének segítségnek a beiskolázáshoz.

2015. aug. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Mindenképp egyeztetnék a szülőkkel vásárlás előtt.

Nálunk, akármi is lenne a menő, teljesen lényegtelen lenne, mert kerüljük az ilyesmiket.

Esetleg vigyetek neki ennivalót, mármint rágnivalókat, egészséges csemegéket. Nem kell feltétlenül tárgyat vinni.

2015. aug. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Jégvarázs, lovak, cicák, kutyák.


Matrica, vignetta, ceruza, színesek, műanyag pohár. (Tesco-s)

Mignon-os cuccok?

2015. aug. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Felhívtuk mi a szülőket, csak illedelmesen azt mondták, hogy ne vigyünk semmit. de nyilván nem állít be az ember üres kézzel. Olyan 3-4 ezer forintot gondoltam kiadni rá. Van nagyobb tesó, neki valami Violettás dolgot veszek, mert oda van érte.
2015. aug. 27. 22:56
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Minions! Tényleg :)
2015. aug. 27. 22:57
 8/14 anonim ***** válasza:
Nálunk is a Minionok a menők :) Vegyél neki hátizsákot, baseball sapit, reggeliző szettet, pólót, ágyneműt, vagy hasonlót Minionos mintával :)
2015. aug. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

nálunk póni/ló és cukiállatkák, valamint Monster High és Lego Friends őrület volt 6. szülinap tájékán. A zsúron kapott mindenfélét a barátoktól, és mindennek nagyon örült:

kisebb csajos lego készleteket

hajráf-gumi-csatt szettet

kifesthető perselyt

ikeás szivecske díszpárnát

M.H. matricaszettet, M.H. pénztárcát, M.H. kártyát (esetleg tudom javasolni a Solo és az Uno kártyajátékot, nagyon jó mindkettő, kétezer ft körül van), M.H. kirakót

Polly Pocket babát

LPS állatkát

Filly sellőpónit és MLP pónit


én a helsedben mégiscsak visszahívnám az anyukát és csak annyit kérdeznék, mi a kedvenc meséje/mesehőse. Így azzal a dekorral gyakorlatilag bármi szóbajöhet ami a pénztárcádba belefér.

Sulikezdésre valszeg már bevásároltak, de pl uzsidobozból mindig jól jöhet egy tartalék, vagy ami nekünk nagy szám volt sulikezdéskor egy kis fiókos szekrényke amit az asztalára tehet a kincsi tárolásához, meg egy parafatábla amit tetszés szerint dekorálhatott. ezeknek jobban örült, mint bármi másnak a tanévkezdéshez kapcsolódóan.

2015. aug. 28. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha a nagy a Violetta szereti, akkor lehet a 6 éves is. Majmolasbol, meg amúgy is. Az én 6 évesem is odavan érte. Szerintem nyugodtan vehetsz neki is.
2015. aug. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!