Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Zuhanyzóba berakható kiskád-féle?

Zuhanyzóba berakható kiskád-féle?

Figyelt kérdés
Zuhanyzót csináltatunk, de többen is azt mondták, hogy ha gyerek lesz, jobb lenne a kád.. ezért azt gondoltam, hogy csak van valami berakható teknő-féleség, amit kádnak használhatok, ha a gyerek pancsolni akar. ?

2015. szept. 24. 18:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Persze, műanyag gyerekkád. Szüleimnél is zuhanyzó van, ők beteszik a műanyag kádat, valaki átlép rajta és beül a sarokba, a másik fél pedig kintről segít. Így két irányból lehet pucolni a gyereket.


De újszülöttnél még egyszerűbb egy asztalra vagy puffra rátenni és úgy megfürdetni, aztán visszavinni a fürdőbe a kádat. Földre is le lehet tenni, csak akkor térdelni kell mellette, ami a felnőtt résztvevőknek kényelmetlen lehet.

2015. szept. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha még nincs kész:

[link]

2015. szept. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Babakorában állványos kiskádban fürdettem. Eszembe sem jutott ezt betakni a zuhanyzóba. Ha nagyobb lesz le tud zuhanyozni.
2015. szept. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Újszülöttet sokkal könnyebb a kézmosóban fürdetni, nem kell annyira lehajolni, nem gond leereszteni/kiönteni a vizet. Persze azt hamar kinövi.
2015. szept. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Bella169 ***** válasza:

Nekünk van műanyag babakádunk, ez egyéves koráig lesz kb jó.

Nekünk annyira pici a fürdőnk, hogy csak zuhany fér be, de kicseréltük a zuhanytálcát egy kimélyítettre.

Kb ilyen:

[link]

Olyan mint egy minisarokkád. Nekünk is kényelmes benne zuhanyozni, a gyerek meg akár iskolás koráig is jót fog benne pancsolni. 1 éves gyereket én még nem zuhanyoztatnék.

2015. szept. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A babával még nincs gond, tudom, csak a későbbiekre gondolok. Olyasmire gondolok itt mint az utolsó, csak az a gond, hogy 1 hét múlva csinálják és nem ez volt betervezve, és nem tudom lesz e annyi pénzünk hogy ilyet vegyünk. Úgy terveztük, hogy csempéből magasítjuk meg a zuhanyzó alját így nem lesz külön tálca.
2015. szept. 24. 19:55
 7/11 A kérdező kommentje:
És abba raknék majd csak később bele valamit, hogy a gyerek tudjon pancsolni, ha annyira kell..
2015. szept. 24. 19:56
 8/11 Bella169 ***** válasza:

Amit mi rendeltünl cakkum pakk ( tálca, elölap,lefolyó,lábak,csövek) 60 ft volt. 80*80-as. Ha kell előkeresem az oldal linkjét ahonnan rendeltük.

Nagyon jó minőségű cseh gyártmány. Üvegszálas strapabìró kovitel.

2015. szept. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Azt megköszönném!! :)
2015. szept. 24. 20:41
 10/11 Bella169 ***** válasza:

Tálca 80*80*27 (27,785 Ft):

[link]

Előlap (15,715 Ft):

[link]

Lefolyó (5,395 Ft):

[link]

Lábak (4,460 Ft):

[link]


Ez így 53,355 Ft. Erre jött még rá a szállítűsi költség, meg egy tubus szaniter sziloplaszt.

Nálunk kabin nincs hozzá, hanem zuhanyfüggönyt használunk.


Ha a 80*80-ast kicsinek találjátok, van belőle 90*90-es is, akkor olyan 8500 ft-al kerül többe.

Tálca 90*90*27:

[link]

Előlap:

[link]

Lefolyó és lábak ugyan azok kellenek hozzá mint a 80-80-ashoz.

2015. szept. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!