Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másnakis ébred, felsír hajnal...

Másnakis ébred, felsír hajnal környkén 2 év körüli gyereke?

Figyelt kérdés

Kisfiam 22 hós, már szerencsére nem ébred enni, de gyakran felsír,felvisít még. Kb 5-ig aslzik mint a bundaés aztán félóránként, óránként felsír,felvisít. Kicsit megitatom,mert tudom,hogy tej már nem kell neki olyankor (volt,hogy adtam neki tejet is, de csak 20l-tivott meg és aludt tovább, de aztán is csinálta), és visszaalszik. De ma még a tea vagy a víz sem segített. Gyakran felordított,mint akinek fáj valamije.

Mit csináljak,hogy ne sírjon fel?


2015. szept. 25. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Az én fiamnak is volt ilyen időszaka.

Kb éjjel 2-kor kelt. Mindig.

Simán odabújtam, visszaaltattam. Én nem adok neki semmit éjjel.

Kb 1-2 hónapig volt ez, és elmúlt. Előtte is, és azóta is átalussza az éjszakát.


Szerintem valamiféle anyahiány.

Nálunk születésétől kezdve külön szobában van. Nem tudom, számít-e.

2015. szept. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mielőtt elítélnek, velem alszika franciaágyon. Így volt könnyebb és egyszerűbb midnen éjszaka. Fogzásnál nagyon szenvedtünk és nem aludtunk, és azért választottuk ezt. Hamar vissza tudom altatni,mert elég ha odabújok hozzá, megfogja ahajam és visszaalszik, de mire én is visszaaludnék már kezdi előlről.
2015. szept. 25. 14:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Fiamnak is volt egy ilyen időszaka. Nem tudom, mi volt a baj, de "kinőtte", most 2,5 éves, kb 2 hónapja már nyugodtan alszik, pedig semmi nem változott.
2015. szept. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem visít, hála istennek. Örülnék is neki.

Valami nincs rendben a gyerekeddel.

Ikreim vannak (23h), kisfiam néha-néha felébred, előfordul, hogy sírva, rosszat álmodik.

2015. szept. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Volt egy időszak amikor minden hajnalba 5:20 kelt fel a fiam. Mindegy volt hogy este mikor aludt el ő akkor kelt. Volt vagy 2 hét mire rájöttem hogy akkor indul a szomszéd dolgozni és én ugyan észre se veszem a fiam abban az időben mégis felkelt rá. Ez bő fél évig tartott.


Lehet hogy nálatok is ilyenről van szó. Lehet hogy a szomszédok, utca beliek akkor mennek dolgozni, csak hogy a te fiad vissza alszik és azért kel fel a következőre is.Az én fiam akkor már nem aludt vissza.

2015. szept. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!