Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hiszti kezelése de hogyan?...

Hiszti kezelése de hogyan? Semmi ötletem.

Figyelt kérdés
22 hónapos lányom az utóbbi hetekben eszméletlen hisztis lett.Hisztizik azért ha el kell menni itthonról,nem akar sehova menni pedig régebben állandóan csavargott volna.Ha nem rá figyelek 100%-san pl,:mosogatok v épp eszek elkezd üvölteni,löködni,kiabálja h ne.Úgy ordít h beleizzad és fogalmam sincs mi tegyek ilyenkor.Próbáltam nem tudomást venni róla de elég kitartó tud lenni.Múltkor 1 órán keresztül csinálta de sokszor ő sem tudja h mit akar sztem csak üvölt.Mit tegyek?
2015. szept. 26. 15:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

nem gondolom, hogy ez hiszti lenne. nem minden sírás üvöltés az, hiszti az amikor konkrétan valamiért próbál manipulálni. tehát akar egy tábla csokit ezért földhöz vágja magát üvöltve.

de írod is, hogy azt se tudja, hogy valójában mit akar, meg a figyelmedet szeretné, ezért ráncigál, az pedig kommunikáció.

én szeparációs szorongásra gondolnék, annak 2 halláma van, a 2. olyan 1,5 éves kor körül esedékes, tehát időben is beleestek. arra meg az válik be ha tényleg mindig vele vagy amikor csak tudsz. ha meg muszáj házimunkáznod akkor próbáld bevonni vagy előtte lekötni. tehát mondjuk tegyél egy szőnyeget a mosogató mellé és adj neki pár fakanalat meg lábost, míg ő zenél, te fenékrázva el tudsz mosogatni :D

2015. szept. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A párom ezt egyszer úgy oldotta meg a bevásárlóközpont közepén, hogy leült az unokaöccse mellé, és nekiállt játszani a lányával. :D A kissrác hozzá volt szokva, hogy hisztivel mindent elér, itt viszont úgy meglepődött, hogy abbahagyta a hisztit, és a páromnak soha többet nem hisztizett. Azóta több gyereknél is bevált a dolog, szakember szerint azért, mert ez nem az elvárt reakció, és kizökkenti a gyereket.
2015. szept. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!