Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen programokat csináltok?

Milyen programokat csináltok?

Figyelt kérdés

Hova mentek? Főleg ingyenes programok érdekelnének. Van egy 2 és egy 12 évesem.

Játszóházba, lovagolni, moziba és bowlingozni (csak a naggyal) járunk, de jó lenne pár ingyenes és friss ötlet.

Köszönöm!


2015. nov. 3. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:

.... és hol laksz???


Ha Budapesten:

Margit-sziget, játszóterek szerte Budapesten, Hajógyári sziget, Budai hegyek, Müpa vasárnapi gyerekprogramja, Városliget, Kopaszi-gát, Gellért-hegyi csúszdapark, kacsaetés és kavicsdobálás a Dunán, görkorizás, biciklizés, falevélszedés, gesztenyeszedés, aszfaltkrétázás

2015. nov. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a választ! :)


Budapesten lakunk.

A játszóteret nem nagyon szeretem, mert a kicsi folyton a hinta alá akar rohanni. :( Úgy meg nem nagy móka, hogy fogom a kezét egész idő alatt, ő meg üvölt, hogy rohangálni akar. :(

Budai hegyek alatt túrázást értesz? Vagy van ott valami más, amit lehet csinálni?

A Müpa programjáról és a csúszdaparkról még nem hallottam, kipróbáljuk! :)

A falevélszedés, gesztenyeszedés, aszfaltkrétázás nemigen opció. A kicsit még, a nagyot már nem érdekli.


Várom a további válaszokat! :)

2015. nov. 4. 09:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Hajógyárin még jobb csúszdák vannak. A Budai hegyekben lehet libegőzni, gyerekvasutazni is, fel lehet menni fogassal, ha tetszik nekik, bár így nyilván nem teljesen ingyenes, viszont a libegés nagy élmény, és ott az Erzsébet-kilátó is.


Ami még eszembe jut és tényleg ingyenes: a Kálvin térnél a központ Sz. E. könyvtár "Sárkányos" gyerekkönyvtára. Programok is szoktak lenni pl. farsangkor és egyéb alkalmakkor, keress rá a fszek.hu oldalon.


A Müpa programját Cifra Palota néven találod meg. Mi ott leszünk most vasárnap :)

2015. nov. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a legjobb gyerekprogram-kereső, külön jelölik bordó csíkkal az ingyenes programokat, van szűrő is, stb.

[link]

2015. nov. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi! :)

A libegőhöz azért még kicsi a 2 éves. Én meg nem is merek vele menni. :) Fogaskerekűzni már rég akarunk menni!

2015. nov. 4. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!