Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mattel:Röfitanya társasjátékho...

Mattel:Röfitanya társasjátékhoz van valakinek játékleírása (e-mailben, fotózott verzióban vagy bárhogy)?

Figyelt kérdés

Vettem a kislányomnak karácsonyra, de csak német nyelvű leírást adtak hozzá, abból meg egy kukkot nem értek. Mindenhol csak röviden leírják, hogy mi a játék célja, de részletesen sehol nem találtam, hogy mik a szabályok.

Nagyon megköszönném, ha tudna valaki küldeni!


2015. dec. 7. 14:31
 1/6 A kérdező kommentje:
Akár rövid leírás is megteszi.
2015. dec. 7. 19:31
 2/6 anonim ***** válasza:
Amennyit dobsz, legfeljebb annyit léphetsz a malacaid közül eggyel (tehát ha hármat dobsz, léphetsz egyet vagy kettőt os). Rá lehet ülni egy másik malacra (sajátra vagy máséra), ekkor ha az alsó lép, a felső is megy vele automatikusan. Csak egy malac lehet az alsón, arra már másikat nem lehet tenni. Lépni lehet előre, oldalra és átlósan, hátra nem. Nem lehet olyan mezőn befejezni a lépést ahol már áll két malac egymáson. Át lehet lépni másik malacot, de a kerítést nem. Ha traktor/2-t dob valaki, akkor dönthet hogy lép, vagy kilő egy bálát. Ha egy malacot eltalálnak, vissza kell mennie a kiinduló sárgödörbe, vagy ha elhagyta a kapuk egyikét, akkor az oldalsó sárgödörbe. Akkor találtak el egy malacot, ha valamelyik része kilóg a mezőről ahol állt. Ha két malac állt egymáson, akkor ha az egyik benn marad a mezőn belül, annak nem kell visszamennie. Az nyer akinek az összes malaca átér a pályán.
2015. dec. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Ha valaki azért le tudná fotózni az eredeti teljes játékleírást, annak is örülnék, mert akkor teljes terjedelmében kinyomtatnám és beraknám a társashoz, hogy ott is meglegyen, ha hirtelen nem tudnánk valamit, egyszerűbb csak abba beleolvasni. De már ez is jó, hogy legalább kb tudom hogyan megy a játék. Mégegyszer köszönöm!

2015. dec. 8. 06:48
 4/6 anonim ***** válasza:

Szükséged van még rá?

Most vettünk, abban sem volt magyar, de írtam a webáruháznak és küldtek.

2016. ápr. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia! Nekem is jó volna egy játékleírás ha lehetséges, mert német nyelvűt küldött a játék webáruház, aztán így nem az igazi, csak gondolom hogy mik lehetnek a szabályok, hogy hogy kell vele játszani, de ha eltudnád esetleg küldeni e-mailben, azt megköszönném!!! :-)
2016. máj. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, érdekel még, lefordítottam nagyjából, de a keresztbe lépések nem tiszták, hogy akkor mindig lehet, vagy csak ahol jelöli a tábla. Köszönöm, ha elküldöd! :-)
2016. máj. 5. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!