Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Két éves kislányom újabban...

Két éves kislányom újabban mindent kiborít, kiönt a tányérból. Meddig fogja ezt csinálni?

Figyelt kérdés
Tudom ez a dackorszak velejárója,de így hogy fog pohárból inni a bölcsiben? Tud már önállóan inni enni,de már nem merem rá bízni mert ha elfordulok kiönt mindent. Persze közli is, hogy ezt most kiborítom. Mondtam már szépen és határozottan is, hogy nem szabad de semmi. Másnál is van ilyen? Ez lesz a bölcsiben is vagy csak engem tesztel?
2015. dec. 9. 15:22
 1/2 anonim ***** válasza:
El fog múlni,de kérdés,hogy,mikor...addig is:következetesség.Nem kap másikat.Lehet akármilyen szomjas,vagy éhes,sírhat,toporzékolhat,nincs,másik a következő etetésig.
2015. dec. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Persze, ott vége is van az evészet és ivászatnak. Meg is mondom neki hogy ez engem elszomorít,ez a viselkedés. Ilyenkor mondja,hogy anyának adok puszit és adja. Á!
2015. dec. 9. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!