Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A fiam nem szereti a jégeralsó...

A fiam nem szereti a jégeralsót, mert kényelmetlen neki. Mégis milyen aláöltözőt vegyek neki?

Figyelt kérdés
2015. dec. 10. 07:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem a klasszikus jegeralsot veszem neki hanem lábfejet nélküli harisnyát. Kint próbálj egy vékony nadrág fölé adni rá egy teli meleg bunda nadrágot, bent meg lehet nem is kell a jageralso, térdig erő zokni meg melegítő eleg lesz.
2015. dec. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én az Alléban vettem a fiamnak fekete leggingset. A női méretben az s-es teljesen jó neki, pedig csak 142 centi.
2015. dec. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bélelt nadrágot vegyél neki inkább, sokkal kényelmesebb. Van termóbéléses is, az igazán meleg.
2015. dec. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

milyen jégeralsót vettél neki?

Én a H&M-ben vettem a fiamnak,azok nagyon kényelmesek.Tiszta pamut,ráfeszül a testre.A harisnyát nem szereti,az ráncolódik,csúszik,nehéz felvenni.

2015. dec. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A c&a-ban vettem jégeralsót, de kibolyhosodott és kinyúlt. A vastagabb nadrágok sem sokkal vastagabbak. Régen volt az igazi bélelt nadrág. Na olyat nem lehet kapni sajnos. A futó nadrágokat még megnézem a decathlonban, hát ha van olyan ami nadrág alá is jó.
2015. dec. 10. 13:31
 6/10 anonim ***** válasza:

4-es vagyok

a H&M-est próbáld még ki.nem olcsó,mert majd 4 ezer két darab,de a fiam második éve hordja,és olyan,mintha új lenne.nem nyúlt ki,nem bolyhosodott ki

2015. dec. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
a vastagabb 60-80 denes nylon harisnyák is nagyon jók
2015. dec. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 id. Géber Péter ***** válasza:
Valamikor én se szerettem fiatalon. Ne törődj vele! Majd ahogy öregszik egyre jobban érzi, hogy fázik és erőltetés nélkül is fel fogja venni!
2015. dec. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
68%
50-80DENes harisnyanadrág - teljesen jó
2015. dec. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%

Nekem a 100-140 denes női nejlonharisnyák váltak be legjobban. :) Kényelmes is, meleg is. :)

F

2016. febr. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!