Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, hány napot voltatok...

Anyukák, hány napot voltatok idén a gyerek (ek) miatt táppénzen?

Figyelt kérdés
2015. dec. 11. 11:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Van egy 4 éves kislányom és idén 5 napot voltam vele táppénzen
2015. dec. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szabin 7 napot, táppénz 4. Van egy 6 és egy 3 évesem.
2015. dec. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1 napot! De augusztus óta táppénzen vagyok a kis tesóval.
2015. dec. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerencsére egyet sem. Idén most a héten lett először beteg, és anyósom táppénzen van (nem beteg, bőrkiütése van "csak", allergiától), így megoldott a felügyelete. De egyébként is váltott műszakban dolgozunk a párommal, épp a felügyelet megoldása miatt. :)
2015. dec. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gyerek miatt egyet sem ,magam miatt 7-8 munka napot .
2015. dec. 12. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ebben a tanévben kb. 6-7 napot, az előzőben nem tudom, akkor nagyon sokat. De mivel a gyerek szülinapjától számolódik a keret, ezért nálunk ez amúgy is ősszel indul (őszi gyerek). Azt tudom, hogy amikor tavaly utoljára volt beteg, akkor már magamat kellett táppénzre vetetnem a saját dokimmal, mert elfogyott a gyerekre való táppénzkeretünk.

Egyébként korábban sosem volt beteges típus, de tavaly volt elsős, ráadásul nem sikerült túl jól az iskolakezdés, nagyon vacak osztályt fogtunk ki, nagyon pocsék pedagógussal. Idén már máshová jár, szeptember óta voltam ezt a kb. 6-7 napot táppénzen vele, meg a férjem még kettőt, de akkor nem beteg volt, hanem ortopédiára vitte vizsgálatra, egyszer meg fogorvoshoz, de mivel ez is elég hosszadalmas, így el is megy vele az egész nap, ezért kellett akkor is táppénzre menni.

2015. dec. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1,5 és 3 éves. Az összes szabim a betegségre ment el. Az anyukámé fele is kb. A férjem is volt itthon pár napot velük. Táppénzen nem voltunk szerencsére, az anyagilag nagyon rossz.
2015. dec. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jan-tól talán 10-et összesen a 2 gyerekkel, ebből most a héten 3-at, mert én is beteg lettem és így itthon maradhattam lábadozni :)
2015. dec. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!