Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha csak az orra folyik, de...

Ha csak az orra folyik, de nagyon, akkor is kell gyogyszert adni a 2 éves lányomnak? Mit adjak?

Figyelt kérdés
2010. márc. 24. 09:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Sterimart lehet adni, esetleg Sinupretet (homeopátiás Ha régóta folyik (hónapok óta), akkor antibiotikumos orrcseppet szoktak felírni.
2010. márc. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha folyik, akkor én csak törölgetném, mert az orrcseppek tönkreteszik az orrnyálkahártyát. Azok csak akkor kellenek ha el van dugulva és nem kap levegőt, vagy a fenti dolgokathasználnám (sterimar, sinupret)
2010. márc. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Megfázott s azért csorog az orra.
2010. márc. 24. 10:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk nagyon bevált a coryzalia nevű homeopátiás bogyó. Napi két szem, másnapra már semmi baja nem lesz. Én mostanában ezt használom orrfolyásra, megfázásra.
2010. márc. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sinupret cseppek, nekünk nagyon bevált, gyógynövényes készítmény!

[link]

2010. márc. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha csak folyik az orra, én is sinupretet szoktam adni, hamarabb és jobban kitisztul. és persze, surun porszívozom neki, az is segít, hogy nem gyulik ossze, nem szurcsog, így nem annyira tud lerakodni.
2010. márc. 27. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nálunk is a Coryzalia nevű homeopátiás szer vált be. Nekünk, felnőtteknek és a gyerkőcnek is. Első nap óránként kell egy szemet bevenni, a gyereknek csak felet szoktam adni. Max. 12-t. (Ez a hivatalos verzió, de úgyis ki-ki marad egy-egy alkalom, mert elfelejti az ember, és nincs is szükség ennyire sem.) A 2-3. napon már elég 3 óránként bevenni, és a 3. napon már semmi bajod. :)
2010. márc. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!