Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Játékbaba kérdés: "Llorens"...

Játékbaba kérdés: "Llorens" 45 cm-s "csecsemő baba" milyen a valóságban?

Figyelt kérdés

Interneten láttam, nagyon szimpi a leírás alapján, de jó lenne tudni, milyen a tapintása, mennyire mozgathatók a tagjai, stb. Lányom 4 éves lesz, és szülinapjára babát szeretne, erre gondoltam.

itt a link ahol találtam:

[link]


Szívesen veszek mindenféle tippet, nem vagyok képben babaügyileg. Síró, pisilő, stb nem téma, sima "natúr" babát keresünk. Köszi!


2016. jan. 9. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Kislányom 4,5 éves és a "jézuska" most hozott neki Llorens csecsemő babát (azthiszem 39 vagy 41 cm). Hát mi nagyobb durranásra számítottunk.... A feje az csodaszép,de a teste elég gyatra.... Kezei nem forgathatóak csak úgy oda van varrva a testéhez.aranyos meg minden,de kicsit csalódtunk
2016. jan. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Kislányomnak Nines babája van. Keménytestű (de kellemes tapintású, nem betonkemény), hajas, szempillája is van, a teste részletesen kidolgozott. A végtagok mozgathatóak. A lába kissé hajlított. Webáruházból rendeltem, nem csalódtam benne.

2016. jan. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm, várok további tapasztalatokat!
2016. jan. 10. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!