Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van olyan probiotikum, ami...

Van olyan probiotikum, ami nagyon bevált nektek?

Figyelt kérdés

2016. jan. 25. 11:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én most a pro+kid-et adom. azt gondolom, hogy jó.
2016. jan. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azt szoktuk mi is használni, de már öt napja kínlódik a lányom ezzel a hányós-hasmenéses vírussal, gondoltam, hátha van valami jobb
2016. jan. 25. 12:34
 3/12 anonim ***** válasza:
2 éves volt a fiam amikor gasztroenterológushoz kellett vinni mert egy antibiotikum kúra után laktóz érzékeny lett, ott a doki azt mondta hogy a Biogaia a legjobb és ő csak azt ajánlja. Nekünk azóta nem kellett de ezt fogom megvenni ha legközelebb antibiotikum kell bármelyik gyerekemnek.
2016. jan. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek! Felírtam, megkérdem a patikában.
2016. jan. 25. 13:10
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen, a BIogaia a legjobb, viszont nagyon-nagyon drága, de az tényleg hatásos.
2016. jan. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Azért ha már 5 napja kínlódik a gyerkőc, akkor ott nem feltétlenül a probiotikum a rossz.

Egy sima vírus átmegy az emberen és gyereken is 3 nap alatt. Ha tovább tart, akkor érdemes azon elgondolkozni, hogy nincs-e valami más gond, valamilyen baktérium pl. Lehet nem ártana egy széklettenyésztés.

Illetve nem tudom mennyi idős a gyerkőc, de ha már kicsit nagyobbacska, úgy gondolom, hogy már nem olyan babáról beszélünk, aki még csak tápszert vagy anyatejet kap, akkor a diétát tartjátok? Tejet, tejterméket kap? Mert az utóbbiakat ilyenkor mellőzni kell. És igen, a diéta. Hiába adsz neki probiotikumot, akármilyet, ha mellette nincs meg a diéta.

Amúgy nálunk kezdettől fogva a Normaflore, amit használunk, ilyenkor megy a napi 2 ampulla és nálunk teljesen bevált. Nálunk, felnőtteknél is.

2016. jan. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekünk is a BioGaia vált be, van olyan,amiben van + D-vitamin is :)
2016. jan. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

A Normaflore-ban sokkal kevesebb bakériumtörzsvan, mint a többi probiotikumban, csak jobban reklámozzák, ezért népszerű

Hétéves.

Tartjuk a diétát, tejterméket egyáltalán nem eszik, mást is alig.

Ma viszi vissza a férjem dokihoz (ma ő a soros az ápolónői státuszban).

Tegnap reggel még hányt egyet, utána már csak köhögött és az orrát fújta.

2016. jan. 26. 06:57
 9/12 anonim ***** válasza:
Nálunk a "természetes" probiotikum vált be a kaukázusi kefir. Természetesen laktózérzékenyeknek ez nem az igazi, mert mellé még valami laktózenzim is kell.
2016. jan. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mélyen egyetértek, csakhogy hasmenéses diétában ellenjavallott a tejtermékek fogyasztása. Amúgy nagy kefírrajongó vagyok.
2016. jan. 26. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!