Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nyaralni voltatok kisgyerekkel...

Nyaralni voltatok kisgyerekkel a Hotel Marian port szállodában Balatonkenesén? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2016. febr. 9. 09:29
 1/1 anonim válasza:

Szia, én a 3,5 éves kisfiammal voltam, és szerintem szuper! Az egyik legjobb "gyerekes" szálloda. Van egy jó kis mászós-csúszdás-örjöngő szoba, van egy nagy terem, ahol millió féle társasjáték, kismotor, kártya, vonat, szóval mindféle játék van, és egész nap ott van egy hölgy, aki mindenféle kézműves dolgokat csinál igény szerint a nagyobbakkal. A wellness részen is külön aranyos gyerek medence van, mindenféle "kincstári" felszereléssel (úszógumi, játékok, szivacsok).

A konyhájuk nagyon jó és a szobák is szépek, tiszták és jól felszereltek.

Nem olcsó, de én bármikor visszamennék...

2016. febr. 15. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!