Rossz anya lennék?

Figyelt kérdés

Tavaly elváltam. Van egy 7 éves fiam. Szombat vasárnap elmegyek az új párommal kicsit kikapcsolodni, de a fiam nélkül. Nemrég halt meg az anyukám, és ezért még nem mutattam be a fiamnak az új párom, mert nem akartam hogy így egyszerre sok legyen. Ő a sógornőméknél lesz addig, szeret ott lenni.

Mégis beette magát a fejembe a gondolat hogy, helyes e ez így...


2016. márc. 11. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:
57%

Nem vagy rossz anya.

Részvétem Édesanyád miatt, sok erőt kívánok!

Kapcsolódj ki, amennyire lehet, töltekezz fel, építsd az új kapcsolatodat.

2016. márc. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Ha ez nen minden hétvégén van és a fiad jó helyen lesz, jól érzi magát, akkor ne legyen lelkufurdalásod. Érezd jól magad!!!
2016. márc. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
12%
Én nem tenném, de neked kell tudnod mit bír a lelkiismereted. Én biztosan inkább a fiammal szerveznék programokat. De ha neked más a fontossági sorrended az a te dolgod.
2016. márc. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2%

Hogyha felmerül benned a kérdés,hogy helyes e,akkor valamit nem jól csinálsz! De.. Erős lenne azt állítani,hogy rossz anya vagy!

Részvétem! Ha nem minden egyes 7végén hagyod magára a fiad sztem nem gond. Ha igen,kicsit szervezd ezt a dolgot át. Ennyi.

2016. márc. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

2 nap miatt örlődsz ezen???

Elváltál,meghalt az édesanyád, miért ne pihenhetnél 2 napot a pároddal? (bár az hogy pároddal mész-e vagy egyedül,vagy barátnővel szerintem lényegtelen)

ha a fiad jól el van ott ahol lesz,és nem okoz neki gondot akkor neked sem kell.

2016. márc. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
Jol teszed. Nem latok ebben problémát.
2016. márc. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nyilván alapvetően nincs ezzel gond. Vagyis h amíg elmész a paroddal a hétvégén, addig a fiad a sógornődékkel van.

Viszont, mivel még nem is ismeri a fiad a párod, elég rossz így indítani. Nehogy azt érezze, h neki nincs ebben a kapcsolatban helye. Ha már voltak közös programok, a fiad is biztonságban érzi magát az új helyzetben, akkor már teljesen másképp veszi ki magát az egész. Remélem vmennyire érthetően fogalmaztam.

A másik, ha nem vagy benne 100%ig biztos, inkább várj ezzel a hétvégével. Tudom,h nagyon"divatos" hangoztatni, h nyugodtan menjen az anya bárhova a gyerek nélkül, de ha te magad ezt nem érzed, akkor ne próbálj megfelelni ilyen "elvárásoknak / elveknek".

2016. márc. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%

Ennyi empatikus nőt..

Anyátok meghalna, nem lennétek kiborulva, nem éreznétek, hogy kicsit össze kéne szedni magatokat, ugye? Ugyanúgy csinálnátok a napi rutint, munka, gyerek, mókuskerék, s mindezt egyedül, elváltan. Szemetek se rebbenne, mennétek ugyanúgy mosolyogva játszóházba, meg gyerekprogramokra.


Sajnálom, kérdező.


Többiek, lehet lepontozni, ítélkezni...

2016. márc. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én sem. 2 nap pihi miatt lenne rossz anya???? Már azt sem értem,hogy a kérdezőnek hogy fordult meg ilyen hülyeség a fejében.
2016. márc. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!