Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi volt a legérdekesebb...

Mi volt a legérdekesebb "sebesülése" a gyerekednek?

Figyelt kérdés

Nálunk a nagylány 11 hónaposan rátenyerelt anyósnál a kályha oldalára...Hivatali ügyeket intéztem,mire érte mentem már doki látta.Szerencsére hamar gyógyult.Már nem emlékszik rá.A középső fiam elesett 4 évesen az erdőben.Fadarab mebt a tenyerébe.Doki kiszedte kipucolta.7 évesen kellett műteni mert egy kis darab benne maradt elvándorolt a kézfejébe ott begyulladt.

A kicsi(mr 18) viszi a prímet.

7 évesen anyáknapján leesett a fáról 6 m magasról.Maga elé tartott nyújtott kézzel.Mindkét csuklója eltört.Az egyik kezén a csuklója becsúszott a kézközépcsontja az ujjai közé.Azt hittem elájulok.Térben és időben is eltért a normális kéztől.Azonnal műtét.Helyrepakolták.Aztán 6 hét múlva gipsz le és azt a kezét újra eltörték mert nem jól forrt össze.Azóta csavarok erősitik a csuklóját...


2016. ápr. 16. 08:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát, hogy érdekes-e nem tudom, de a legvészesebb nálunk ez volt: A fiam 2,5 évesen elesett a motorral a csanában. Az egyik foga visszacsúszott az ínyébe, éppen csak egy kis csücsök látszott ki. Már 4 éves, újra kijött a foga, de láthatóan elhalt, szürke.
2016. ápr. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Fiam: 2évesen első fejseb, 6évesen most nyáron lefejelte a keresztapja térdét szétnyílt az álla, télen kupánvágták kővel, szeme mellett lett sebe, most márciusban pedig eltörte a könyökét kedden veszik ki a tűződrótokat. Félév alatt kicsit sokat mentünk ilyen olyan bibikkel kórházba. Lassan világít annyit röngenezték.

Lányom kétévesen nekimenent a radiátornak elnyílt a homloka, egy évre rá hanyatt esett felszakad a fejbőre. Na meg egy komoly vizespadlós esés agyrázkódással. Azóta max horzsolások pár lila folt.

Persze egy percig nem ülnek le a fenekükre, folyton mennek:-)

2016. ápr. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Fiam motorozas kozben a folyoson nekirohant a gazoranak. Azota sem ertem, es akkor sem ertettem, h h nem latta.

Szinten motoros baleset, negy lepcson leszaladt, fejre erkezett, itt sem lett semmi baja.

Ketszer kifejelt a fotelbol a padlora, nem lett semmi gond.

Befejelte a konyvespolcot, na itt megserult, felszakadt a feje, aki latott mar fejsebet, pontosan tudja, h mirol beszelek, konkretan omlott a ver a egy centis sebbol.

Ugy latszik a fiamnak a feje a gyengeje. 😃

2016. ápr. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Hejj ezek a kölkök:)


Fejseb nálunk is van a kicsinek.4 évesen fejbedobták kővel a halántékánál a hajtövénél lett heg.Mivel sötét a haja,jól mutat benne,a barátnője szerint az az egyik legvonzóbb pontja:D

2016. ápr. 16. 09:48
 5/17 anonim ***** válasza:
80%

Első fiam biciklivel bukott hatalmasat, beleállt az orrába egy fél dió. De komolyan, ki lehetett venni a formáját:-)

Második fiam kisiskolás korában hasalt néhány egymásra rakott tatamin. Onnan csúszott le, és olyan szerencsétlen szorult a teste alá a keze, hogy eltört az ujja. Könyékig gipszet kapott.

Harmadik gyerekem lány, neki két esete is volt. 3 évesen átmászott a szögesdrót (!) kerítésen a szomszédba, széthasadt a tenyere. 1,5 évesen kirántotta a kezét az apjáéból, könyékkel esett a szekrénynek, gipszet kapott.

A negyedik is lány, négykézláb állt a parkettán, kicsúszott alóla a keze, és konkrétan kiharapott egy darabot a parkettából. Két foga bánta, meg az alsó ajkát harapta át elég csúnyán.

A legkisebb fiú a kádból ugrott ki 1,5 évesen. Apának esélye sem volt, hiába állt mellette, mert éppen a nővérét emelte ki a vízből. A kicsi szemöldökkel tompított, szét is repedt neki teljesen, még a kórházba érkezésünkkor is vérzett. 1 évvel később ugyanazt a szemöldökét csapta szét fordultában a kád túlfolyójába. Így alul-fölól varrva van.

2016. ápr. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok. A legfrissebb lemaradt. 17 éves lányom előtt állt a 4 éves öccse. Családi szinten ment a hülyülés, apa hátulról megcsikizte a lányt, mire ő foggal előre lefejelte az öccse kobakját. Mindkét gyerek padlót fogott, nem is tudom melyik sírt jobban.

Másnap fogászat, mert nem múlt el a zsibbadás. Hát mit mondjak, igen jó szórakozott a fogorvos. Szerencsére nem halt el a fog, a kicsi feje is elég kemény, így mindenki megúszta az esetet.

2016. ápr. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Uhh azért volt nálatok is gond:)

Az én fiam 1 évesen kirántotta a kezét (mert hogy kinyitotta) a sűtő alatt a tárolóból az kezeit. Tehát fogta a szélét,majd felrántotta a kezét. Csak az meg vág. Ömlött 7 ujjából a vér. Az egyik ujja nagyon csúnya volt,azthittem leszakad. 2 évesen az oviba rácsukták az ujjára az ajtót. Leesett a körme.

2,5 évesen felszakadt a szája mert elesett a motorral.

3,5 éves most,2 hete gondolt egyett és leugrott a kanapéról. (Még most sem értem hogy gondolta).Arca....

Szája megint felrepedt és kacsaszája volt 3 napig. Még az orra vére is eleredt. Azóta kerüli a kanapét és a fellépőjén kívűl nem áll magasabbra :D


Remélem nem lesz több:)

2016. ápr. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Utolsó ezen én is jól szórakoztam:)


Azt felejtettem ki mikor a nagylány és a legkisebb(akkor 7és 3 évesek)összevesztek az udvaron.A kicsi ment előre neki a nagynak de a lányom az utsó pillanatban elugrott előle..A kerités is megbánta azt a fejelést:D

2016. ápr. 16. 10:42
 9/17 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Tavaly meg valahogy kiugrott az ölemből. Anyósoméknál voltunk. Egyenesen a betonra esett fejjel. Szerencsére nem lett baj,de az a hangot még most sem tudom elfelejteni. Olyan volt mint mikor leejtesz egy dinnyét és szétpkaccsan...
2016. ápr. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Most, hogy szóba került, sorban jönnek elő az emlékek:-)

Valamiért mind az 5 gyerekem rosszban volt a WC ajtóval, és fejenként legalább egyszer rácsapták a kezükre. Egy-egy köröm bánta.

De az sem volt semmi, amikor az 1 év korkülönbséges párosomnak, akik akkorra hajszálra egyforma magasak voltak, szemmagasságba került az asztal sarka. Nem keveset kellett magyarázkodnom, amikor mindkét oldalamon egy-egy monoklis gyerekkel kellett emberek közé mennem:-)

2016. ápr. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!