Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5 éves lányom minden nap...

5 éves lányom minden nap elmondja, hogy szeretne angolul tanulni. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Hallgassunk angol gyerekdalokat, jó ötlet?

Vagy irassuk be angolra? Nekem ez kicsit még korai.



2016. máj. 2. 13:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
50%

6-os, 9-es: Maximálisan egyetértek (magam is angoltanárként) hogy HA CSAK EGY MÓD VAN RÁ, hozzáértő angoltanár, vagy angolul jól tudó pedagógus oktassa. Én például a saját lányomnak, az ő iskolás társainak és óvodás kistestvéreknek szoktam angol játékos foglalkozásokat tartani ingyen.


Most csak abból indultam ki a válaszomban, hogy a kérdezőnek semmi ötlete nincs, a környezetében nem kap szakértő (és önzetlen) segítséget.

2016. máj. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
50%

<< és mindjárt mehetett volna a nagy is angoltagozatosba is, nem? >>



Nem ezen múlott. Két nyelv volt kötelezően választható, és vagy későn szóltunk, vagy az iskoláig későn jutott el az info, közben az angolos csoportban beteltek a helyek, így lett a lányom "németes". Ami nem feltétlenül baj...

2016. máj. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
...ahogy az se baj, hogy ezáltal párhuzamosan tanul két idegen nyelvet is :)
2016. máj. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Az angol tagozatost nem a kerületi általános iskolák angol oktatására értettem Zolly- a környéken azért van VALÓBAN angol tanítási nyelvű iskola is, a közeletekben is.

Mondjuk oda felvételi van- nem véletlenül.


Másik: a szívességből tartott ad-hoc játékos foglalkozás tényleg aranyos meg jópofa, de ha egy tanulásban (még ha játékos is) nincs egy rendszer, következetesség, akkor az sokat nem ér, legfeljebb egy kultúráltabb formája az időtöltésnek- csak ne mondjuk már rá, hogy angol oktatás :)

2016. máj. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!