Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves kisfiam éjszaka sokszor...

2 éves kisfiam éjszaka sokszor felkel és rengeteg folyadékot iszik (éjszaka), emiatt napközben rettentően hisztis nyügös. Mit tehetnék hogy éjszaka ne keljen fel ilyen sokszor (6-7-szer)?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 10. 15:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam is 2, ő is ennyiszer fölkel. Én már tényleg mindent kipróbáltam. Nekem délután piheni ki magát. Próbáltam úgy is, hogy délután kevesebben aludjon, vagy egyáltalán ne pihenjen, de estére már nagyon fáradt, nyűgös volt és ugyanúgy fölkelt éjszaka. Próbáltam a párásítást, azután a hőmérséklettel "játszottunk"...szóval ezer féle dolgot. Nálunk semmi nem vált be. Beszéltem már védőnővel is, ő is tanácsolt egy két dolgot, de semmi eredménye nincs. Most már úgy vagyok vele, hogy egyszer majd átalussza az éjszakát (remélem senki nem vet meg ezért:) )
2010. ápr. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia!

A Sedatif PC-t nem próbáltad?

Én az 1 évesemnél 2 hete használom csak este és esetleg nyűgisebb napokon napközben is.

És pont a mai éjszaka történt meg, hogy este 9-kor aludt el és reggel 6-kor ébredt először, szopi és fél 9-ig aludt tovább!

Esetleg próbáld ki!

2010. ápr. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A sok ivás a cukorbetegség jele is lehet. Bár akkor inkább bágyadt lenne, azért nézd meg a jeleit a neten.


Próbálj meg kevesebbet adni neki este, inkább simizd, vagy bújj oda hozzá egy kicsit. Nappal kínáld több folyadékkal.

Ha sokat iszom éjjel, többet járok wc-re, megindítja a bélműködést is, lehet, hogy azért ébred gyakran, mert csikar a hasa, ezért iszik még, elalszik, felkel, mégjobban csikar, még iszik... stb.

Persze adj neki inni, ha kér, csak pl rakj a pohárba kevesebbet, hátha nem kér többet egy alkalommal, ha kifogy.

Ne vidd be alváshoz a kis poharát, mert lehet, hogy csak azért kér, mert a szeme kívánja.

2010. ápr. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A cukorbetegség jelei:

Sok folyadék ivás (napközben is)

Szájszárazság

Fogyás

Éjszaka sűrűn pisilés

Ha csak éjszaka iszik a baba sokat, akkor az rossz szokás!

2010. ápr. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

A Sedatif PC-t hol lehet kapni? És ez micsoda egyébként?

Köszönöm a válaszokat!

2010. ápr. 10. 19:43
 6/12 anonim ***** válasza:
Bocs az off-ért!Ez a sedatif pc engem is érdekelne...
2010. ápr. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A Sedatif PC egy homeopátiás tabletta, ami alvászavarok és nyugtalanságra van!

Lehet adni babáknak napi 4-et, természetesen összetőrve!

Persze, ez is mint midegyik homeós szer egy pár napig fel erősíti a tüneteket és, aztán fejti ki a jó hatását!

Én, mint írtam csak 1-2 tablettát adok a babámnak és 2 hete kezdtük el szedni a tegnapi éjszakát végig aludta!

Ha a mait is átalussza (remélem), akkor a homeósnak köszönhetem!

2010. ápr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Bocsi!

Gyógyszertárban kapható durván 1000 forint és, azt hiszem 40 szemes!

2010. ápr. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Köszi a választ,majd írd meg mi volt éjjel,mert akkor én is beruházok rá...
2010. ápr. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ma is egyszer ébredt (3 körűl) cicizett és aludt tovább 8-ig a babám!
2010. ápr. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!