Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit vegyek egy 2 éves kislányn...

Mit vegyek egy 2 éves kislánynak 1500-2000 forintért?

Figyelt kérdés

Apukám élettársának van egy kislánya, akinek nemsokára lesz a névnapja, ezért szeretném meglepni valamivel a kiscsajszit.

Nemrég óta ismerem őket (4 hónapja), de a lánykával nagyon jól kijövünk, imád engem. Mindig olyan jókat játszunk.


Mivel lephetném meg? Valami játékkal? Esetleg egy kis ruhácskával?

Köszönöm a segítséget! :)


2016. jún. 29. 09:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Milyen idős? :)
2016. jún. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%
Vannak nagyon cuki kis gyerek könyvecskék (vastag lapokkal, esetleg ,,gumis" vagy milyen borítással amit nem vagy csak nehezen tud szétszedni), azokat szeretik lapozgatni:) akár együtt is olvasgathatjátok a kis verseket belőle, vagy nézitek az állatokat benne :) esetleg egymásba rakható kis pohárkák, amivel elszórakozik... Ruhát szerintem inkább ne, azt valahogy sose szerettem se adni se kapni, mert az ,,úgyis kell", szerintem az nem meglepi :). De megkérdezheted az anyukát is, ő jobban ismeri a picit, hátha van vmi tippje (pl szereti a cicákat, akkor cicás vmi stb) :)
2016. jún. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%

Ugráló csacsi.

3 éves fiam még mindig imádja. 2. szülinapra ezt kérték tesómék a lányuknak.

Bármelyik kínaiban kapni szerintem:

[link]

Vagy kismotor, ha még nincs neki.

2016. jún. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Kismotorja van :)

Ez az ugráló csacsi hogy működik pontosan? :))

2016. jún. 29. 10:01
 5/14 anonim ***** válasza:
71%
Mint a gumilabda, csak csacsi forma. Ráül, és ugrál vele.
2016. jún. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
53%
Inkább játék. Homokozójáték, egy baba vagy kesztyűbáb, labda, buborékfújó, építőkocka, egy xilofon, például a fakopáncs játékboltban sok minden van ennek a korosztálynak, jó árban, jó minőségben.
2016. jún. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%

Homokozojatek nálunk mindig telitalalat.


Itt a jó idő. Én olyan jatekot adnék amivel kint /is/ tud játszani.

2016. jún. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
39%

baba, homokozó, (strand)labda.


de a 2évesek már szeretk a csilli-villi koronát, varázspálcát, tüdérszárnyat (ezzel sztem nem lehet mellélőni!), tütüt.


esetleg valami egyszerűbb kirakó, de ehhez ismerni kell a gyereket. enyém még 3 évesen sem rakta ki a 3x3-ast, mert nem érdekelte (viszont ebbe az összegbe pont belefér az "arcfelezős", amikor állatok arcát kell két félből összepárosítani), unokahugi meg már 2évesen is megküzdött a 60 darabossal.

2016. jún. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
28%
Buborékfújó pisztoly utàntöltővel
2016. jún. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%
gondolom ruhából van amije kell mert az olyan hogy az ember megveszi ha nincs nem tud mást csinálni..inkább esetleg vehetsz egy szép hajpántot - ha láttál már rajta ilyesmit valószínű el is viseli a fején. De én játékot vennék...ebben az árkategóriában homokozó formákat, buborékfújó pisztolyt, műanyag állatkákat, könyvet, puzzlet, aszfaltkrétát vagy zsírkrétákat, vagy kis műanyag teázó szettet, fa memóriát...ezekkel játszik most az én 2 évesem.
2016. jún. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!