Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 16 hónapos kor körüli gyermeke...

16 hónapos kor körüli gyermekeddel mennyit és mit játszol egy nap, illetve mennyit van el önálló játékkal?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, 5 perc nyugtom nincs, állandóan hozza a könyveit, újságokat, legot, egyéb játékokat. Van, mikor eljátszik, de akkor meg nem mozdulhatok, mert megtöröm a varázst.
2016. júl. 6. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
delelott mikor hazaertunk a setabol kb fel 10 fele elkezd jatszani es ugy ebedig eljatszik...delutan mar nyugosebb akkor kb a jatek ido felet toltom mellete a foldon..az en lanyom elmolyol egyedul. de hozza is lett szoktatva mondjuk hogy egyedul is el legyen.
2016. júl. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Betu ***** válasza:
Èn is ugyan ezt érzem mint te. Az én kisfiam egy szélvész,nem sokat szeret egy helyben ülni. Mindig kint akar lenni és persze nem lehet még magàra hagyni így annyi nyugtom van míg alszik, vagy az apukàjàval van. Viszont inkàbb ilyen legyen mint egy kis magànak való egy helyben ülő kisfiú. Estére igaz úgy érzem mintha egy elefànt ment volna àt rajtam. Na de öröm vele az élet.😊
2016. júl. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Betu ***** válasza:
Ja amúgy épitőzünk, mondókàzunk, könyvet nézünk, tàncizunk, kergetőzünk, kint pakolàszik az udvaron, vagy ami a legjobb amikor az apukàjàval szerel😁. Sétàlunk, kipakol a szekrényből, bepakolja a ruhàt a mosógépbe ezeket nagyon szereti, neki ez mind jàték. Én pedig pakolok és pakolok és pakolok...😂
2016. júl. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A 16 hónapos kislányomnak van egy 3 éves bàtyja. Ha a bátyusa vevő Rá / a fiam is itthon van velünk, ősztől lesz ovis/, akkor rám semmi szükség. Szó szerint. Egyébként egyedül is nagyon jól eljátszik. De mivel mostanában szokott rá nagyon a mesekönyvnézegetésre, olvasàsra, és a fiam is imád olvasni, szokott hívni olvasni. Van, hogy összesen napi több órát olvasgatunk. Szóval a kislányom nagyon jól elvan magában is.

Viszont tudom, kérdező, hogy miről beszélsz. A kisfiam ilyen volt picinek. Egy pillanatra sem volt el magában. Mondjuk engem nem zavart /ritkàn buktam ki emiatt/, egész nap játszottunk. Soha nem utasítottam vissza. Most 3 évesen még mindig előfordul, hogy tapad rám, mint a matrica, de már remekül el tud jàtszani a jàtékaival. És a hugijàval. Kezdenek nagyon egymàsra talàlni.

2016. júl. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!