Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » "Ha pár órát nincs velem a...

"Ha pár órát nincs velem a gyerek, már nagyon hiányzik. " Őszintén, tényleg? Valóban azonnal hiányzik a gyerek, ha nincs veletek?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvastam már, hogy akár pár órás különlét után, alatt is elképesztő sóvárgás tör rá az anyukákra a gyerek után.

Két éves múlt, pár órája indult el két hétre (bölcsődei szünet) az amúgy nagyon profi nagyszülőkhöz az apjával és a nagyapjával.


Imádom, de jelenleg felszabadult örömöt érzek. Tök egyedül vagyok itthon, azt csinálok, amit akarok, még a férjem is csak holnap ér vissza napközben (ami nekem szabadnap). Utána vissza nyolc órás mókuskerékbe.


Tudom,hogy pár nap után hiányozni fog, de most hihetetlenül örülök, hogy szűk 24 órán át teljesen egyedül vagyok. Se férj, se gyerek, senki.


A nagyszülőkben maximálisan megbízok, az nevelési elveink is egybevágnak, a különbségek esetén a mi elveinket követik. A lányunk imádja őket, főleg anyukámat. Tehát nagyon jó helyen hagytuk.


2016. júl. 24. 17:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%

Most voltak el egy hétre a mamánál. Istenien jól éreztem magam egyedül itthon, 3 napig a férjem se volt idehaza. :D

Tudod, mikor kezdtek el hiányozni? Aznap, amikorra vártam őket haza. :) Olyan kisherceg rókája dolog ez... ;)

2016. júl. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%

Azonnal nem. Este, amikor a fürdetés-altatás időpontja van akkor igen, de nem sírom tele a párnát :-) Inkább olyan érzelgős dolog, hogy már ilyen nagy.


Ha csak pár órára viszi el őket valaki játszótérre, akkor nem.

2016. júl. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
Nekem nem. Tök jó ha néha elszabadulhatok kicsit
2016. júl. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%

Bennem eddig olyan volt max hogy amíg vigyáznak rá, hanyatt homlok rohanok elintézni amit kell, ill aggodni szoktam(mert én viszont nem tudok megbízni senkiben sajnos, max a volt gondozó bébiszitterünkben mert ő nem ébreszti fel ha alszik, es jokedvű lesz tőle a gyermekem a nap további részében is)


Ha párszor van hogy pl hamarabb végzek és még uzsonnázik a bölcsiben és van időm egy kicsi otthon, általában akkor adom ki ha bajom van mert munkahelyen meg a család előtt tartom magam. Ha egyedül vagyok meg nyugodtan kisírhatom vagy csak probálok tervezni valamit.

2016. júl. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
Igen, nekem nagyon hiányzik, amikor nincs velem. Hétköznap alig várom, hogy 4 óra legyen és mehessek érte az oviba. Vagy pl. ha az apja elviszi játszótérre és én házimunkázok, akkor is alig várom, hogy hazaérjenek. Olyan érzés, mint egy szerelem első időszakában, amikor legszívesebben mindig együtt lennél a másikkal. El sem tudom képzelni, hogy 2 hétig ne lássam. Egyértelmű, hogy a szabadságunkat az ovi szünet időszakában vesszük ki.
2016. júl. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
20%
Nekem hiányzik. Munkába menet is gondolok rá mit csinál,alszik e még. Munkában is... Ebben a hónapban kb semmit nem láttam. Első héten anyóséknál volt,utána apjánál pár napot,aztán velünk párat,majd oviba hármat,anyámákkal négy napot,tegnap edte jött haza,ma meg vittük apjához,mert jövöhéttöl ovi szünet,és neki pont leállás van a cégnél. Aug tol meg én tp en leszek szülésig,de anyós megint jelezte hogy vinné.
2016. júl. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
11%
Amíg nagyon picik voltak, így voltam vele, de már nem. Az enyémek is nemrég töltöttek 9 napot a nagyszülőkkel, az első kb 3 napot nagyon élveztem, utána kezdtek csak hiányozni. Nem hiszem, hogy baj lenne, nekünk is jár néha egy kis szusszanás, utána pedig nagyon jó volt újra látni őket.
2016. júl. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
38%
Ha csak pár óráról van szó, akkor nem. Ha több napról, amikor már minden elmaradást elintéztem, tisztára van nyalva a lakás, stb,egyszóval ráérek gondolkodni, akkor igen.
2016. júl. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
9%

nekem már akkor hiányzik a fiam, mikor leteszem aludni és alszik :D isten bizony alig várom a reggelt, hogy felkelljen és egyutt lehessunk. amikor dolgozom, akkor is sokszor eszembe jut, hogy mit csinálhat éppen, 2éves a ..sajnos én sem bizom senkiben, anyosom meg szinte szándékosan az ellenkezojet csinálja, mint amire kérjuk..

eddig 3-szor aludt anyosomnal, annyibol jo volt, hogy haladtam a dolgaimmal és tudtam végre egy nagyot aludni.

2016. júl. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
44%
mindkettőnél két éves kora után éreztem azt,hogy már "nem egy darab belőlem"-addig olyan volt mitha egy testrészem hiányozna.ha nem volt ott,akkor is rá gondoltam,róla kattogott az agyam.most már nagyiznak bőven..
2016. júl. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!