Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Budapesten gyerek szemüveget...

Budapesten gyerek szemüveget hol érdemes csináltatni?

Figyelt kérdés
Ahol jó a választék, az ár stb. Most jövünk a szemészetről, nem is tudtam, hogy gond van a szemével, csak iskola előtt gondoltam megnézetni... Azt se tudom, hova menjek a papírunkkal :) Például megvárjam, amíg elmúlik a pupillatágítónak vagy minek a hatása, hogy attól függetlenül már mehetünk az optikába? Ugyanis szeptemberig még meg is kéne szoknia a szemüveget... úgyhogy az időfaktor is számít.

2016. júl. 26. 11:24
 1/5 A kérdező kommentje:
A Vision express drága?
2016. júl. 26. 11:42
 2/5 anonim ***** válasza:

Én a Vision-nél szoktam csináltatni, havonta van más-más akciójuk, és megbízhatóan dolgoznak.


Viszont ha bp-i lennék, ide elnéznék, nemrég találtam ezt a kupont: [link]

2016. júl. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszi csak ezzel az a gond, mi van, ha megveszem a kupont és nem találunk tetsző keretet. A Visionben mennyit kérnek kb egy szemüvegért, lecsével? 30 körül?

Van nálunk egy ofotért, azt is meg kéne nézni.

2016. júl. 26. 12:30
 4/5 anonim válasza:
0%
Kicsit megkésve, de hadd válaszoljak én is. Magyarországon nem fogsz normális szemüvegkeretet találni. Legalábbis az én tapasztalataim alapján nagyon rossz színvonalúak a keretek. Nem néznek ki jól és a minőségük is gyatra. New Yorkban 1915 óta működik a Moscot nevű cég. Minőségi szemüvegkeretek és minőségi szemüveglencsék mellé társul az elegancia. Nagyon pofás darabjaik vannak. Stílustól függően szállítással, kerettel és lencsével 100.000 forint körül mozognak. Persze ez egy teljesen alap szemüveg, ezek mellé lehet kérni sötétített lencsét, porvédelmet stb. Érdemes megfontolni, hogy olyat válasszatok.
2017. aug. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt lövöm be minimálnívónak, köszi! :D
2017. aug. 15. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!