Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A Velencei tóhoz megyünk...

A Velencei tóhoz megyünk nyaralni 4,5 éves kisfiunkkal, lennétek kedvesek megosztani velem véleményeiteket, ötleteiteket, tapasztalataitokat?

Figyelt kérdés
2016. aug. 5. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Jó ötlet, szerintem strandoljatok, én is szeretek oda járni.


Mire gondolsz pontosan?

2016. aug. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi is odamegyünk a j.héten, igaz mi a Velence Resortba. Mi pont azért megyünk szállodába, hogy ha rossz az idő, lehűl a víz, akkor is tudjunk fürödni. Mert egy 4,5 évessel még rosszabb időben elvagyunk 1-2 napig, de után nem igazán. Túrázni még nem igazán bír, sőt nálunk van egy 9,5 hónapos is.

Ha jó az idő a tóban is fürödhetünk, ha nem ott a szálloda. Barátnőmék kb. két hete a Balatonon kifogták a rossz idő, hideg volt a víz, fürödni nem lehetett, oké kerestek fürdőt, de az sem megoldás 5-6 napig,hogy több ezres belépőért minden nap pancsolnak.

2016. aug. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Igazából arra gondoltam, h aki jobban ismerős ezen a környéken, mi az amit ajánl, h nézzünk meg. Lassacskán kezdjük felfedezni a környéket.
2016. aug. 10. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!