Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit gondoltok ezekről a képekről?

Mit gondoltok ezekről a képekről?

Figyelt kérdés

A 6 éves húgom rajzolta őket. Elvileg Valami Five Nights At Freddy's-ből vannak


Képek: [link]



2016. aug. 14. 10:59
1 2
 1/19 anonim válasza:
54%
Semmit.
2016. aug. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
58%
Mit kéne gondolni pár gyerekrajzról? 😂😂
2016. aug. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
56%

semmit nem gondolok. 6 évesen ez normális rajzok. Hiszen a gyerekek ilyen idős korban igyekszenek másolni dolgokat. Nincs ezekkel a rajzokkal semmi gond.

Az én fiam 6 évesen olyan rajzokat készített ahol szó szerint mintha tömegverekedés lenne.. Kiderült, hogy dragon ball-t másolgatta le.

2016. aug. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam. Azt hittem nincs vele valami rendben, mert folyton ezt a horror játékot nézi, erről beszél, ezeket rajzolja.
2016. aug. 14. 11:08
 5/19 anonim válasza:
66%
Hát én lehet eltiltanám a húgom ilyen horror sz#roktól 6 évesen. Nem feltétlen van rá rossz hatással, de biztos kihat az érzelmi világára, álmokra, ilyenek. Szerintem kicsit para, szeretem én is a horrort, de én még 14 évesen is összecsináltam magam Freddytől:D
2016. aug. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
78%

Az egy horrorjáték, ami még a felnőtteket is paráztatja. Szerintem trauma érte és úgy dolgozza fel hogy "kirajzolja" magából amit látott. Ahogy egy felnőtt ember egy terapeutával is megbeszéli a gondjait, úgy a gyerek is ugyanilyen metódust használsz az ő szintjén.


Jó kérdések:

ki és miért engedi egy 6 éves gyereknek hogy ilyeneket nézzen (úgy tűnik rendszeresen)? Egy ilyen korú gyerek minimum felügyelettel használhatná az internetet és a korának megfelelő tartalmat nézve.

2016. aug. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
3%
nem, ezek hat évesen nem normális rajzok, ez kb ovis szint, ő meg iskolába mehetne már...
2016. aug. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%
Borzalmas a rajzok témája. Nem kéne ilyen marhaságokat néznie, mert ezek szerint foglalkoztatja őt esetleg fél és így dolgozza föl az élményeit. Nagyon rossz ómen!
2016. aug. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
79%

Technika: rendben, én se tudok rajzolni.

Téma: ha tudjátok kerüljétek ezt és a hasonló mesét/játékot. Így dolgozza fel. És nehéz elmondani neki, hogy ez nem valóság, nincs ilyen. Ha a hét évesem ilyesmit néz hetekig hülye tőle, mert ezen pörög, ő kijátsza magából, és felnőtt szemmel nem normális a viselkedése. És kezelhetetlen is, amíg nem tud lenyugodni. És törést okoz benne.

2016. aug. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Én nem tudok ellene tenni, szüleim engedik neki. Ha közbeszólok, kapom a lab*szást.
2016. aug. 14. 16:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!