Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tudnátok ajánlani fürdőjátékokat?

Tudnátok ajánlani fürdőjátékokat?

Figyelt kérdés

A gyermekeim 3,5 és 1,5 évesek. Imádnak pancsolni, csomó játékuk van, csak már kezdik unni. Szívesen frissíteném a játéktárukat.

Nektek mivel szeretnek játszani a gyermekeitek fürdés közben? A másfél éves kislànyom persze még élvezi az öntögetést, játékfőzőcskézést a kádban, de a fiam már unja ezeket.

Ha linkelnétek esetleg, azt külön megköszönném.


2016. aug. 15. 06:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, sajnos eddig mind kuka volt egy idő után mert belül bepenészedtek.
2016. aug. 15. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2016. aug. 15. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömnél láttam, hogy van valami kréta, amivel lehet a kádra rajzolni.
2016. aug. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

a legjobb a kiürült flakon, nálunk még az 5éves is elvan vele. vagy a homokozójátékai, időnkén beöntöm a kádba, nagyjából letusolom, és aztán az a "feladat", hogy mossa el fürdés közben.

buborékfújó, felhúzható kacsa/delfin/egyébúszóállat, de a lufi is baromi izgalms a kédban :)

2016. aug. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam már ugyan nagyobb, de a kedvencei ezek voltak (tényleg évekig!):



[link]


(ezzel lehet "mosogatni"- a barna "kosz" a melegvíz és a súrolás hatására eltűnik :)


A csempére, kád oldalára tapaszthatóak ezek is (ilyen polifoam szerű anyagból vannak, így kiszárad, nem penészedik, nem lyukacsos, van tartó hálója is, amit tapadókoronggal fel lehet tenni, kicsöpög belőle a víz).

Nekünk farmos volt még:


[link]

De van belőle betűk/számok, kislányos öltöztetős ruhadarabos stb. is.

Így elsőre lehet, hogy nem a legolcsóbbak, de hihetetlenül tartósak, megéri az árát.


A legkirályabb évekig még: gyógyszertárban kb. 50 forint a 20 ml-es és 50 ml-es óriás fecskendők- időnként veszek belőlük párat, lehet vele szurizni, spriccelni, lövöldözni a vizet.


Egyszerű kb. 100 Ft-os vizipisztoly, erre gondolok:

[link]

Ez sem penészedik, ha ki van rázva belőle a víz rendesen.


Kisfiamnál sokáig sláger volt ez a CHICCO rákos pancsoló (tapadókorongos, öntögetni lehet benne a vizet, habosít- kinyit-becsuk a kagyló, lehet húzogatni a kart stb.):


[link]


vagy a kicsit komolyabb TOMY márkájú, Thomas a gőzmozdonyos témájú fürdőjáték- erről találtam régebben a youtube-on videót is, keress rá:


[link]


habosít a kémény, vízkerék, lecsúszó, kinyit-becsuk stb.


Picit drágábbak, de feltétlenül jók, értelmesek, aranyosak- zenélnek, beszélnek, tanítanak (színeket, számokat, állathangot, mondókát stb.) a VTECH játékok.

Itthon vásároltuk a VTECH halacskát:


[link]


(tényleg bugyborékol és énekel a víz alatt is, nem ázik be, sooldalú, van fent videója ennek is- vtech splash&sing fish talán az angol neve)


Vagy a fogmosós elefánt (habosít, énekel, villog stb. ez is):

[link]



Van kiskacsa és merülő hajó változata is- picit mást tudnak:

[link]


https://www.youtube.com/watch?v=tY0aeIBRGyU



Viszonylag tartósak voltak és nem penészedtek/algásodtak a Fisher Price fürdőjátékok sem, nekünk ilyen volt:


[link]


...meg valami olyan gumikészletük, amiben krokodil is volt.

2016. aug. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

...utolsó (hosszabb) vagyok ismét.

Egyik válaszoló írta a krétát, ez az:


[link]


(szerintem nem kicsi csúsztatás, hogy egy törléssel lejön, mert nagyon nem, de egyébként tényleg jópofa, viszont szerintem a fürdőtakarítás előtti napra időzítsd :)

Nekünk SES márka volt, a RÉGIO játékboltban vettük ezt:


[link]

2016. aug. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én gyerekeim (3.5 és 2 évesek) a kiürült flakonokat imádják a legjobban. Vettünk már nekik többféle fürdő játékot is de 1-2 alkalom után megunják. A samponos flakonok, a balzsamom óriás doboza, a kézkrémem műanyag tégelye érdekli őket a legjobban, ja és a mosdó szivacs. Nemrég kaptak 1-1-et, behabozzuk és először megmossák magukat, majd a csempét is. Szoktam dörzsi szivacsot is adni nekik, had pucolják a zuhanykabint fürdés közben, ezeket szeretik a legjobban. Az elmúlt évek alatt rájöttem, hogy a fürdőkádban (zuhanyban) hagyott játékok hamar tönkre mennek, nem lehet róluk lemosni a vízkövet-penészt. A flakonokat időnként kidobom és adok nekik újakat, így nem dobok ki felesleges pénzt az ablakon.
2016. aug. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!