Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Allergia vizsgálatot hol...

Allergia vizsgálatot hol végeznek Budapesten?

Figyelt kérdés
3éves a kislányom,most vettem észre először,hogy allergiás .hogyan történik a vizsgálat? háziorvos ad beutalót,vagy ez csak magán úton megy?egyáltalán adnak ilyen kicsinek erre valamit?
2016. aug. 19. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Természetesen ki tudod vizsgáltatni. Háziorvostól kell beutalót kérni gyermek-pulmonológiára, azt Ő tudni fogja, hogy melyik kórházhoz tartoztok (nekünk a Madarászban csináltak anno). Először felveszi az orvos az anamnézist, kérdez, ennyek függvényében végeznek további vizsgálatokat, a labor/vérvétel az alap, illetve van a Pirck teszttel végzett vizsgálat (alkaron), ezt csak együttműködő gyermekkel lehet elvégezni,nem tudom Ő 3 évesen mennyire az. Tüdőkapacitást is mérnek, lehet még ehhez is kicsi, azt nem tudom pontosan. Nem egy horror vizsgálatra kell készülni, de időigényes az biztos, egy átlag gyereknek nem okoz gondot, de láttam már a rendelőben toporzékolni 5 évest is, aki nem bírta ki azt a 15 percet, míg várrni kellett az eredményre(alkar "karcolásnál") Nálunk nem volt gond, de az én fiam a védőoltást is megköszöni a háziorvosnak. Te ismered a kislányod, ha problémásabb alkat, esetleg nem együttműködő, vagy tart az orvosoktól, akkor vidd magánrendelésre, itt Pesten rengeteg van, ott nyilván több idő/energia/figyelem és spécibb bánásmód jár a kis pácienseknek, mint amilyet egy erősen leterhelt kórházi szakrendelésen kaphat az ember, bár én a Heim Pállal és a Madarásszal is 100%-osan elégedett vagyok minden fronton.
2016. aug. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

Én ide viszem a gyerekeket. Normális a dokink, de mindenki.

Időpontot pár napra adnak, nem heteket vársz. És bárkit fogadnak bárhonnan.

Háziorvostól kell csak beutaló.

És attól függően, hogy mire allergiás adnak gyógyszert, mi Cetirizin hexal cseppet kaptunk, bűnrossz az íze, de használ.

2016. aug. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocs az offert!!Megkerdezhetem kinel milyen tunetek voltak?
2016. aug. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a tartalmas válaszokat !!
2016. aug. 19. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!