Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves kortól érdemes...

Hány éves kortól érdemes márkásabb ruhát venni a kisgyerekeknek?

Figyelt kérdés
lányom 5 éves és egyre jobban érdekli a divat, nagylányos öltözködés. fekete leggingsek, szőrmés kabátok stb, amik pl. most a h and m katalógusban is vannak. alapvetően megengedhetnénk magunknak hogy 3500 ftot kiadjunk egy gatyáért, 7 ezret egy szép csizmáért, de félek, a játszámba már első nap tönkre menne, hisz mászókázik, csúszdázik az oviba. a kínai gatyák 1500 körül vannak, csizmák is 4000-5000 ft. akinek van nagyobb gyereke, mit gondol, mikortól érdemes divatolni, minőségibb anyagokat venni a gyereknek?

2016. szept. 1. 15:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Összevissza vásárolok magamnak is, a fiamnak is (2 éves), tehát egyformán van ruhánk turiból és Zarából is... De mackónadrágot lakáson kívül biztos rá nem adnék, ahogy én se veszem fel. Igyekszem szépen, harmonikusan öltöztetni, színek passzoljanak stb, szerintem ez a fontos - nyilván a kényelem mellett, hisz cuppantott csőfarmerben elég kényelmetlen mondjuk mászókázni.


Ja és a fehér pólót is gond nélkül ráado játszótérre, szerintem azért találták fel a mosógépet...


Szóval minőségi anyagokba és ruhadarabokba mindig megéri befektetni. Hogy kinek mi a drága meg a márkás az meg egyéni felfogás kérdése.

2016. szept. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!