Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány fok van nálatok otthon?...

Hány fok van nálatok otthon? Megy még a fűtés vagy már nem kapcsoljátok be egy 2 éves gyerek mellett?

Figyelt kérdés

Nálunk, ha nem menne 19 fok alatt lenne a hőmérséklet. Így reggel és este el szoktam indítani, hogy kicsit melegebb legyen, nehogy megfázzon a kicsi, mert ő szeret sokáig lubicoklni a kádban.

De így nagyon sok elmegy rá havonta, pedig már lassan május van! A férjemnek nem tetszik, hogy még néha bekapcsolom, de félek megfázik a gyerek. Így is harisnyában és nadrágban volt egész télen és felül 2 hosszúréteg, meg trikó, poló, sőt még most is. 19 foknál hideg a lába és a popsija, ha nem adok rá bent harisnyát. Éjszaka meg szintén beöltöztetem. Én is mindig kettő hosszúujjúban vagyok a lakásban. Hűvös van, de ha nem indítok néha fűtést, szerintem megfáznánk, lemenne 17-18 fokra a hőmérséklet.


2010. ápr. 22. 13:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos olyan hideg van még,hogy kell fűteni,főleg egy gyereknek.Nálunk 25-26 fok van esténként,mert a mamáék mindig fáznak.Kisfiam 2 éves,biztos,hogy befűtenék neki akkor is,ha nem lennének a nagyszülők ilyen fázósak.17-18 fokban nem lehet fürdetni egy gyerkőcöt.
2010. ápr. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A 17-18 fok azért kevés, akkor fűts be. Nálunk 24 fok van, pedig egyáltalán nem fűtök. Megy most épp a sütő. Így a nappali felmelegszik. A házunkban a helyiségeket külön lehet szabályozni, a gyerekszobába állandó 21 fok van, és ennyi volt télen is. Soha nem adtam rá plusz harisnyát, meg zoknit, egy vékony pulcsi, és jól érzi magát. Én sokkal fázósabb vagyok, mint a lányom, meg a férjem. Nekik mindig melegük van. csinűld úgy, ahogy nektek jó, ez minden családban változó, ki mihez szokik hozzá.
2010. ápr. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szia nálunk a távfűtést már kikapcsolták 2 hete kb és ma konkrétan megfagyunk a lakásba 17 fok van most!melegítőben is fázok itthon lennt sokkal melegebb van mint a lakásban!tél végén meg nyitott ablaknál aludtunk olyan pusztulat meleg volt ez a két véglet!
2010. ápr. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy meny. Amíg kint még 20 fok sincs, bent mitől lenne melegebb???

Nálunk fix. 24 fok van.

2010. ápr. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez van amit írsz. Fűtés nélkül 17.5-18 fok lenne. Pár hete lekapcsoltam a fűtést mondván hogy már nem kell...de sajna vissza kellett kapcsolnom...Igy is úgy csinálom h nappal igyekszünk pár órát kint tölteni, addig nem fűtök, aztán mikor bent vagyunk, fűtök egy kicsit felmegy olyan 20ig akkor megint lekapcsolom. Alváshoz jól beöltöztetem, és este fürcsihez megint bekapcsolom.

Én férjem is morog (meg nekem se esik jól a fűtés számla) de azért 17 fokba nem tartom a gyerekemet..

Elég gáz hogy még mindig ilyen r.hadék hideg van kint.

2010. ápr. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nálunk 24-25 fok van, még megy a fűtés (közponit fűtés). 17-18 fok sztm nagyon kevés, azért legalább 20 jó lenne.


1,5 éves kislány anyukája

2010. ápr. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nálunk a távhő kapcsolgatja, én már kikapcsolnám ha rajtam múlna.
2010. ápr. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálunk, családi házban most elég hűvös van, 3 gyerekem van, ezért fűtünk. Igaz, hogy már több fát elhasználtunk, mint amire eredetileg számítottunk, de este fürdésnél és alvásnál is kellemes a levegő, nem kell fázni. Nálunk elég vékony pizsamában alszanak a gyerekek. Szerintem ne a fűtésen spórolj még, mert simán lehet, hogy még pár hétig kell fűteni, mert ma is kegyetlenül hideg volt hajnalban...
2010. ápr. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én is így gondoltam. Nem a fűtésen kell spórolni, ezt mondom mindig a férjemnek is. Ne cigizzen, mert inkább az a luxus.
2010. ápr. 22. 14:28
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi lejjebb vettük a termosztátot 20 fokra,tehát csak akkor kacsol be a cirkó ha ez alá megy a házban a hőmérséklet.Télen 21.5 fokra van állítva.A lányom 1 hosszúujjú bodyban(v.rövidujjú+hosszúujjú póló)+ melegítőnadrában van egész nap.Éjjelre középvastag hálózsák+hosszúujjú body,téen is így alszik.Ezt szokta meg.
2010. ápr. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!