Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha már nem alszik a gyermek...

Ha már nem alszik a gyermek délután, mikor főzöl?

Figyelt kérdés
Másfél évesem mintha kezdené elhagyni a nappali alvást. Ezzel az a gond, hog yén csak olyankor tudok főzni... Ti ezt hogy oldottátok meg?

2016. szept. 29. 15:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Késő délután főztem vagy este amikor a férjem már otthon volt. Vagy hajnalban.

De nekem 1,5 évesnél igen korainak tűnik a délutáni alvás elhagyása.

2016. szept. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor főzök, amikor ébren van. 2,5 éves, de még mindig alszik délután, viszont 40 hetes kismamaként olyankor én is pihenek picit...Mindig akkor főztem, amikor ébren volt
2016. szept. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Délelõtt fõzök,mikor ébren van. Csak ha olajban sütök, azt csinálom akkor ha alszik, vagy valaki van vele.

Nagyon korai ha nappal nem alszik. Még az ovisok is alszanak ebéd utàn. Elõ szokott fordulni, hogy a gyerkõc úgy mutatja, hogy nincs rá szüksége, de ha az anyuka következetesen leteszi aludni visszaáll a rend.

2016. szept. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem főztem akkor amikor aludt a gyerek. Egyrészt, mert a nappali-konyhánkból nyílik az összes szoba, így minden apró nesz behallatszik, főzni így nem is lehet. A másik oka az h olyankor én is mindig pihenni szoktam, alszok, filmet nézek stb.

Mindig délelőttönként főzök, addig a gyerekek eljátszanak maguk.

1,5 évesnek még biztos h szüksége van alvásra, lehet h rossz időpontban próbálod meg letenni amikor még nem álmos. Legyél kitartó és ne hagyd h ne aludjon. Ha kell legyél ott vele amíg el nem alszik. Ez fontos neki.

2016. szept. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig akkor főztem, amikor a fiam is ébren volt, délelőtt. 1,5 évesen még nagyon kellene a nappali alvás, ne hagyd rá.
2016. szept. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Délelőtt még nem fáradt, nem nyűgös, akkor magában is simán lejátszik, akkor főzök. Minden gond nélkül.

Egy másfél évesnek még kell a délutáni alvás. Oviban is kellesz neki aludni.

2016. szept. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Bár az én gyerekem alszik délután, de este szoktam főzni, mert napközben dolgozom.
2016. szept. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mi délelőtt főzünk mindig együtt.

Ha elalszik akkor Én mással foglalkozom. Vasalás, mosás, állatokat megetetem vagy pihentem, de azt mindig megérezte és felkelt.

2016. szept. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Legyel kitarto, az enyem is volt hogy sztrajkolt az alvas ellen,de mas modszert kerestunkaz elaltatasra, visszaszokott, most mar ovis, a szervezete meg mindig igenyli, es meg is szokta, hogy aludni kell. Es ilyenkor ugy tudom az idegrendszeruk is fejlodik alvas alatt.

1,5 evesen tenyleg kell meg az alvas!

2016. szept. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok. Kerdesre nem valaszoltam. Este foztem ilyenkor vagy altatas utan (alvas nelkul mar 7-8-kor beajult), vagy este mikor apuka vigyazott ra.
2016. szept. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!