Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyereked vékonyabb, erősebb...

Kisgyereked vékonyabb, erősebb, teljesen normál súlyú? Inkább magasabb vagy alacsonyabb, vagy megítélésed szerint átlagos? Milyen állatövi jegyben született?

Figyelt kérdés
Mennyi idős?
2016. okt. 15. 21:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Elvileg a ló az állatövi jegye:) sosem néztem meg. Csak most, csak neked;)


Úgy gondolom, masszív a testalkata. Erős! Vannak combikák, pocak, és még izmos is hozzá:) vékonynak semmiképp nem mondanám, viszont kis nudlika:) alacsony rövidke lábakkal(szerintem) :) lényegében senem vékony senem kövér. Pont jó:)

Kislány 2éves lesz. Lassan 13kg és 85cm

2016. okt. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

mikor pici volt, annyira pufi volt hogy saját testsúlyánál fogva jóval később tudott csak felölni mint kortársai.

most 11 éves lesz hamarosan, és olyan fejlett, hogy lassan már felnőttnek nézik.

39-es lába van, 27-es farmer mérete, 155 cm magas, és teljesen arányos a testalkata.

kínai szerint kakas, és amúgy meg bak, rák aszcendenssel.

2016. okt. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%

babakorában vékonyan kezdte ((alig volt tejem, és nem akartak tápszert felírni, de ennek ellenére erős, izmos alkat volt (vizsgálóasztalon is olyanokat küzdött, harcolt, a még szinte mozgásképtelen baba, (szinte kúszni próbált minden erőből)hogy az asszisztensek is megjegyezték, erősebb, mint az átlag))


később a pótlástól felszedett (rendesen furdalt is a lelkiismeret, hogy a szép arcú babámból csináltam egy pufifejűt, még szomorkodtam is rajta..)de gyorsan leadta, mert elkapott egy influenzát 7-8 hósan, és egy hónapon át nem evett semmit, csak a tápszert. De azóta dokit váltottunk, az új orvos is megjegyezte, főleg mert a mellkasa is tiszta izom, hogy nagyon fejlett és gyönyörű, a többi "gyerekéhez" képest és örül, hogy átvittem hozzá:)


mindent összevetve, így kisgyermekként is, átlagos alkat szerintem, de pl tésztás ételektől hajlamos felszedni, elsősorban combra(ahova én is, de reménykedem még, hogy nem az én lábaim örökli, anno magzatként pont "túl" hosszú combcsont volt diagnosztizálva, így reménykedem, hogy nem rám ütött..)


állítólag agasnak számít(korosztályához nézve, közösséghez viszonyítva) viszont netes diagrammok szerint, magasabb ugyan mint az átlag, de nem tartozik a hórihorgasok közé.

ha igaz lehet az, hogy 2 éves kori méret duplája a felnőtt magasság lesz, akkor 184 magas lesz saccra felnőttként.

bika

2016. okt. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Magas és vékony testalkatú. Bika.
2016. okt. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Fiam magas, izmos, vékony alkat. 4,5 eves 120 cm , 24 kg es 32-es lába van. Márciusban szuletett.

Kislanyom, oktober vegi. Magas, vekony alkat. 104 cm 14 kg es 26- os cipot hord.

Legkisebb egy eves. Lany, 20- as laba van, 12 kg. Nagyon duci, nagyon zomok. Szerintem nem lesz mahas termetu, mert most kb 76-77 cm. Elut teljesen a tesoitol.

2016. okt. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5-os vagyok! Kozepso lanyom kora 3 ev azt nem irtam.
2016. okt. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Lányom: magas, normál testalkat, oroszlán, aszcendense skorpió, a kinai jegye kigyó


Fiam: magas, normál testalkat, vizöntő , mérleg aszcendens, a kinait nem tudom

2016. okt. 16. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Lány mérleg, erős testalkatú, vastag csontú. 10 éves.

Fiam ikrek, alacsony, normál testalkatú. 2 éves.

2016. okt. 16. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi, írjatok még, légyszi!


21.15-ös válaszoló, és mi a hagyományos jegye?

2016. okt. 16. 20:25
 10/12 anonim ***** válasza:
Lány, rák a csillagjegye. Átlagnál kicsit magasabb. Normál súlyú, nem sovány, de inkább vékonyabb testalkatúnak mondanám. 5 éves.
2016. okt. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!