Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Használtok kisgyereknek...

Használtok kisgyereknek bebújós (kör) sálat? Szereti? Praktikus, vagy jobb a hagyományos?

Figyelt kérdés
2016. okt. 27. 23:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nagyon bevàllt :) èdesanyám köti,pici kora óta ilyet hord a fiam szereti!;)
2016. okt. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kabát alatt (belül) vagy kívül hordja?
2016. okt. 27. 23:42
 3/12 anonim ***** válasza:
nekunk is olyan van. kabat ala adom de vekony tipusu, gyakran kibujik a kabat fole magatol...mindket modon vedi a nyakat, mindketmodon csinos, lenyelmes. nekunk is bevalt bar nem ertem a lenyegét, az volna hogy ne hagyja el? na mindegy, bevalt nincs vele gond
2016. okt. 28. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi is azt használunk, nagyon praktikus, csak ráhúzom a gyerekre és kész is, ő is fel tudja venni. Kabát alá hordjuk ezt is, mint minden sálat.
2016. okt. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok a kabát alatt hordja :)
2016. okt. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
lányomnak is ez van, szeretjük nagyon...kabát alatt hordja
2016. okt. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi :)


Aki nem olyan szerencsés, hogy a nagyi kötötte, boltban hol vette?

2016. okt. 29. 20:32
 8/12 anonim ***** válasza:
H&M
2016. okt. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
HundM szintén, és van egy vékonyabbunk, kinai piacos..:-P
2016. okt. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 K...László ***** válasza:
Ha lenne gyerekem, biztos vennék neki. Én a téli kerékpározással szerettem meg az ilyen sálat. A helyén marad mozgás közben is, és az egyik végén van egy zsinór, amivel össze lehet húzni, és akkor sapkának is jó. Ha felhúzom a szám fölé, vagy orr fölé, ott marad. Nem szorít el közben, mert a pereme szűkebb, és a helyén tartja. -10 fokban nem éget a hideg levegő az orrüregemben, és amikor sávváltás előtt hátra nézek, nem bomlik szét.
2016. nov. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!