Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen gyerekcipő számít jó...

Milyen gyerekcipő számít jó minőségűnek?

Figyelt kérdés

7 éves gyermek lábára javasoltak jó fajta cipőt. Lúdtalp gyanús, viszem szakorvoshoz. De sok idő mire bejutunk, addig meg vennem kell neki lábbelit.

Márkát kérek szépen javasolni,ami jól tartja a bLúdtalpés harántemelős!

Hol vegyem?


2016. nov. 4. 13:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Scholl(nem tudom van e gyerekcipőjük),richter.

De lúdtalpra inkàbb torna hasznàl nem a lúdtalpbetét.

2016. nov. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1# es vagyok

Ami jó még az a gördülőtalpú cipők,de nem a kìnai gagyi hanem a gyógycipő.

2016. nov. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

Harántemelős lúdtalpbetét? A háziorvos nekem is ezt mondta + beutalt ortopédiára. Lábfájás miatt inkább elmentem magánba (12e) és egyből rávágta, hogy dehogy van nekem lúdtalpam. Tornáznom kell, erősítenem a lábszári izomzatomat és nem javasolt teljesen lapos talpú cipőt (pl balerina) hordanom.

Én inkább megvárnám az ortopéd orvos mit mond, mielőtt annyi pénzt költök cipőre és betétre.

2016. nov. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
En nem mernek neki igy venni cipot, mert a harantemelo tobbet arthat egy ludtalpnak, mint hasznal! mikor juttok el dokihoz? Ha sokara, akkor menj be egy ortoped szakuzletbe es ott kerj tanacsot!
2016. nov. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy 7 éves lúdtalpas gyereknek biztos, hogy nem jó a harántemeléses cipő. Én is megvárnám az orvosi vizsgálatot. A lúdtalpas fiamnak suppinált cipőt javasoltak.
2016. nov. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ennyi idősnek Szupinált cipő kell.

Lúdtalpra harántemelős még ront is.

Mi végig jártuk ezt tavaly, csak tornázratnia kellett a lábát.


Ha találsz a méretében Salus vagy Szamos cipők nagyon jók.


Mi úgy csináljuk mivel a fiamnak számít a divat Adidas cipőben van szupinált talpbetét. 11 éves

2016. nov. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a hasznos válaszokat!
2016. nov. 5. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!