Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másnak is online kell összehar...

Másnak is online kell összeharácsolnia mindent karácsonyra 2 évesnek? (a boltokban babáknak való és 3 éves kortól való játékok vannak, kiborító)

Figyelt kérdés

vagy én vagyok csak ilyen szerencsétlen, hogy nemhogy spontán nem tudok vásárolni, de betervezett játékokat sem találok?


tehát ahogy nézem az üzletekben, minden babajáték, vagy olyan ügyességet igényel ami nincs meg még 2 évesnek. pl egy játéktelefon, laptop. vagy nagyon le van primitivizálva hogy a babáknak van rajta 4 gomb, vagy olyan bonyolult, hogy a 2 évesem csak spontán nyomkodja mert világít, de egy feladatot nem tud rajta elvégezni (pl melyik állatot hallod? Vau. hát mindent össze vissza nyomkod a sok billentyűzetből..a kérdésre nem is figyelt szerintem..)


de ott a sok duplo 2 évtől, hát nem tud legózni, így nem is dobok ki 10 ezreket egy 6 darabos szettért, amiből egy falat lehetne csak felhúzni, ház már nem építhető belőle..)

nem találok egy autópályás cuccot sem, ami ne esne szét ahogyan vele játszik (múltkor is visszavittem az üzletbe, hogy csak a lehelet tartja a pályát..)vagy ami strapabíró az megint semmire nem jó(ill kicsiknek való), beleteszi az autót, legurul és ennyi..



de ott vannak az én saját ötleteim

pl vonalvezetős játék, ami tanítaná vonalat vezetni. egy nagy fakocka, pl a DM-ben ami van dísznek a gyereksarokban. nem látom egy üzletben sem!!

vagy a teknős világítós lámpa, ami a plafonra csillagokat vetít. mintha egy másik bolygón lenne..


vagy olyan munkagépek, közszolgálatos autók, amivel szerepjátékozhat is, nem csak tologatni tudja



a netes vásárlásoknak nagyon nem vagyok híve, mert vagy sok a szállítási díj, vagy hetek múlva ér ide, a reklamáció is 50% esélyes, hogy megoldható e, és mire visszautalnák a pénzt is, egy hónap, pláne, hogy meg sem nézhetem a terméket, csak képről képzeljem el..


2016. nov. 5. 14:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
jut még eszembe ott a játék konyha azt is nagyon szereti. az is klassz ajándék tud lenni.
2016. nov. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Még valami bár nem olyan nagy kocka de én annak idején a tescoba vettem a fiamnak.Nem is volt drága a tetején golyóvezető van az oldalán állatokat kell párosítani másik fele kirakó a 3.fele tilitolis. olyan teknős lámpát mi autós formában vettünk szintén a tescoban és nem volt drágább mint a teknős.Olyan autókkal meg most van tele a tesco tűzoltó autó markolók kukás autók tényleg megannyi játékok vannak most kipakolva. Mi már a picivel nem is megyünk boltba csak nélküle mert nem lehetne vele bírni mindenr kosárba pakolna 😊😊. Müller is tele van játékokkal igaz drágábban mint máshol. Viszont arra jó hogy élőben megnézed és neten rákeresel megrendeled. Én szinte mindig ingyen postánál rendelek csak. Vagy ha olyan van mint a duploknál simán összejön az ingyen posta árban. Pl én rendeltem meg mindenki nevében a karácsonyi ajándékot így 3db duplo és már ott az ingyen szállítás.
2016. nov. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Duploval simán tudna játszani ha te is leülsz vele épiteni,vonalvezetés a 5-6 éveseknek kell,szerepjátékozni is inkább nagyok szoktak ,én különben online,is meg személyesen is vásárolok,van amit személyesen kinézek és neten megnézem hol legolcsobb ott megrendelem személyes átvételel .
2016. nov. 6. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!