Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagy kérdés merült fel!...

Nagy kérdés merült fel! Gyerekem nem bírja a szmogot, fel merült az ötlet, hogy költözzünk vidékre, nehéz lenne mindent itt hagyni! Megtennétek, ha ezzel javíthatnátok a gyermeketek egészségén?

Figyelt kérdés
2016. nov. 16. 16:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, hogy IGEN! Mondom ezt falusiként....

Ha most faluról kellene egészségügyi okok miatt városba költözni, lehet hogy nem mondanám egyértelműen hogy IGEN.

2016. nov. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy már előttem is leírták, télen falun brutál füst van! De tenyleg brutál! Szüleim és anyósom is falun lakik, a gyerek tíz percre volt kint sétálni és olyan füst szagú volt, hogy minden ruhája ment a szennyesbe és a haját is moshattuk... nyáron valószínűleg tenyleg tisztább ott a levegő, de télen kifejezetten rosszabb. Az egyetlen biztos hely egy kevésbé lakott hegyvidék. Mikor kruppos lett a kislányom, az orvos azt javasolta, menjünk pihenni a hegyekbe.
2016. nov. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

4500 fős faluban lakom, de itt sok a fiatal, akik az 5 km-re lévő városban dolgoznak.

Dolgoznak, ergo kevés az idejük, ergo gázzal fűtenek. Szóval leszámítva néhány idős embert itt nem nagyon tüzelnek fával, egyebekkel.

De sztem nincs olyan falu, ahol ne lenne néhány "elvetemült", aki még az istennyilát is ne tüzelné el.

Szóval meg kell nagyon nézni, hova költöztök!

2016. nov. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Fiam ezt nem bírja. A fatüzelést sajnos úgy tűnik akkor valami mást kell kitalálnom. Köszönöm
2016. nov. 17. 22:49
 15/16 anonim ***** válasza:
A fatuzeles meg hagyjan, az elviselheto, de az emberek mindent tuzelnek, gumitol kezdve papir, kukoricacsuhé, stb , volt hogy 2 perc szelloztetes utan egy hetig buzlott a haz! Pedig en viszonylag gazdag faluban lakom, 20-30 millios hazakkal
2016. nov. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

jobb helyet valaszthattok. 25 ezer fos varosban nottem fel, a kozpotban, soha nem volt es most sincs otthon szmog. Csak akkor ereztem fustot, ha a varos szelere mentunk nagyszulokhoz.

Most egy 5 ezer fos kisvarosban lakunk, szinten kozpont, de kerteshazak vannak mindenhol. Estenkent olyan mintha kod lenne, de csak a fust gomolyog. Meg csukott ablak mellett is erzik, mert a kamra szellozojen keresztul beszivarog. Sajnos az oregek azon versenyeznek, hogy kitol visznek el kevesebbszer szemetet...pedig ugyanugy kifizeti, de buszke magara, ha havonta csak egyszer kell kirakni a kukat. siralmas.

2016. nov. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!