Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Felfázásra kislánynak mit...

Felfázásra kislánynak mit lehet adni?

Figyelt kérdés

8 éves a lányom, tegnap délután szólt, hogy sokat járt pisilni, és kicsit fáj is neki.

Van itthon vörösáfonya tabletta c-vitaminnal, kaphat ilyet?

Vagy cickafark teát?


Jó lenne, ha szegénynek minél hamarabb elmúlna, és dokihoz értelemszerűen hétfőn tudom elvinni. :(


Nekem csak egyszer-kétszer volt ilyen panaszom, és akkor a vörösáfonya tabletta gyorsan segített. Sejtelmem sincs, mivel enyhíthetném a tüneteket, és mivel gyorsíthatnám fel nála a gyógyulást!


(Sajnos nálunk ügyeleten nem látnak ilyen aprósággal szívesen, felesleges ezért bebuszozni a következő városba, plusz nem biztos, hogy jó ötlet szegénnyel úgy elindulni, hogy még pisilni se tudunk megállni a bevásárló központon kívül sehol.)



2016. nov. 19. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:
A vörösáfonyát adhatod neki, az tényleg jó rá. A cickafarkat nem tudom ihatja-e, de ülőfürdőt csinálhatsz belőle, az is szokott segíteni és igyon sok folyadékot.
2016. nov. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A vörösáfonyát meg lehet próbálni. Viszont ha nem múlik el, akkor hétfőn menjetek háziorvoshoz vagy urológiára, hogy írjanak fel antibiotikumot.

Nem vagyok híve egyébként az antibiotikumnak(legalábbis sz*rért húgyért azt szedni), de ilyen esetben, ha nem múlik el, akkor kell egy tenyésztés és célzott terápia, nehogy a veséjére menjen a gyulladás.

2016. nov. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Cickafarkat ne adj neki, mert osztrogen van benne, egy kislanynak nem kene hormonokkal osszezavarni a szervezetet
2016. nov. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vörösáfonya elsősorban megelőzésre jó. Kezelésre kevés lesz. Irány a doki aztán ő majd felír valamit amit tuti szedhet.

Tapasztalatból írom mert gyakran volt hólyag hurutom. A vörösáfonya kúra szerűen szedve megelőzésre jó.

2016. nov. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én rowatinexet szoktam szedni, vény nélküli, de nem tudom az kislánynak is adható-e. Esetleg olvasd el a betegtajekoztatojat a neten.

[link]

2016. nov. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kamillás ülőfürdő+sok folyadék ivás!Mi ezt szoktuk,ha felmerül a felfázás lehetősége.De jobb ha látja doki,nézet pisit,ez nem gyerekjáték.Mi megúsztuk eddig,negativ volt a vizelete,de inkább nézzek még feleslegesen,mint hogy nagyobb baj legyen....
2016. nov. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ügyeleten ha rogton viszed a pisit, nem haborognak. Megnezik es irnak receptet.

Ez par nap alatt rengeteget tud romlani.


En a helyedben elvinnem ugyeletre. Kislanyom mondta hogy csip neki . (Szombat.) Hiaba a sok folyadek.. hetfon mar 3 keresztes volt a vizelete.


Inkabb ott egy csunya nezes meg lecseszes..annyit kibirsz.


Esetleg keress valami ismerost aki elvisz titeket autoval.

2016. nov. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!