Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Galambszarok az udvaromban és...

Galambszarok az udvaromban és kisgyerek?

Figyelt kérdés
a szomszédöregasszony galambokat tart nem tudom minek.volt régen ebből vita,mert tetőről is levitt egy cserepet mindig a mi tetőnkön vannak,kint a müanyag ebédlőasztalt se tudjuk használni,mert tele volt galambszarokkal,10 -15 galamb mászkál udvaron,asztalon,ugy nem lehet enni rajta,hogy tele kakival,vittünk is videót képeket a jegyzőnek,de azt mondták 2 ezer galambtól számit.annyi rá se férne a tetőnkre a fele se és annyi levinné a házunk tetejét.de ő is szolt hogy a kutyánk átmegy a kertjébe tapossa a zöldségeit,arra bezzeg kijött a jegyző....(már nincs kutyánk)4 évre elköltöztünk most ismét itt lakunk,van egy 2 éves gyerekem és galambszarokbol áll az udvar az ajtóban is,a gyerek meg behordja a cipőjén.okozhatnak valami betegséget?amugy pont átesett egy járványon 4 napig hányt,hasmenés,láz volt,bár előző nap voltunk játszóházban lehet azért.de ha lemérgezem a galambokat még engem csuknak le.mit tehetek ellenük?200 évig él az öregasszony..
2016. nov. 25. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Az asztalra használhattok kerti bútortakarót, a házra szerelhettek galambriasztót, a gyereknek meg vedd le a cipőjét, ha bemegy a házba (bár ez alap lenne) vagy marad a költözés. Sajnos ez van... Nekem is gondom van a szomszéddal, hasonló gondok miatt, de vagy megszoksz/alkalmazkodsz vagy megszöksz...
2016. nov. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Miert koltoztel vissza?
2016. nov. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Tartsatok megint kutyát vagy macskát. Lehet összasednék őket. Esetleg gyöngytyúk, az is mindent elzavar.. jobb ötletem nincs. A galambriasztó is jó egy darabig, de sajnos hamar hozzászoknak.
2016. nov. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
20%

Tarts macskát.

Gyerekkoromban Anyám majd elájult, amikor látta, hogy a nagyinál a tyúkólban a tyúxart eszem. :-)

Azóta is kiváló az immunrendszerem.

A túlzott sterilitás meg tisztaság mellet alkalomadtán egy-egy kis kosz azért jó - mert éri egy kis stimulus az ellanyhult immunrendszert.

2016. nov. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
Azért ne haragudj utolsó, de egészen más a gyerek teljes "sterilben" tartása, meg az, hogy galambszarban gázol, vagy nem... És igen, rohadt sok fertőzést terjeszthetnek!
2016. nov. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!