Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináljak, ha a gyereket...

Mit csináljak, ha a gyereket sarokba akarom állítani, de folyton kiszökik onnan? (4 éves) Ilyen helyzetben ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 1. 17:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Megverném, akkor majd biztos ért a szóból.
2010. máj. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Következetesen mindig vissza kell vinni, mert különben ő "győz". Előbb-utóbb elfárad, csak ne add fel!
2010. máj. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Legyél erélyes és következetes. Ne hagyd rá, mert akkor azt érzi, hogy ő az úr. Ne hagyd magad! Sok sikert
2010. máj. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Játszál vele sarokbaállósat. Ő az egyik sarokban áll, Te pedig a másikban. Egyébként miért akarod sarokba állítani?
2010. máj. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
szerintem a sarokbaállós játék nem jó ötlet... ha büntetésként állítod oda, akkor mi értelme van annak, hogy anya is odaáll? anyát is büntetni kell?
2010. máj. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Második válaszolónál a pont!!! Addig kell visszavinni a sarokba, amíg feladja. Így tisztában lesz azzal, hogy ki írányít. Mert amíg kiszökdösik, addig ő.
2010. máj. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
bilincseld oda :D
2010. máj. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem az enyém amúgy. A szülei ha rosszat csinál, ezzel próbálják büntetni. Csak mindig kiszökik. ŐK viszont előbb utóbb ráhagyják a dolgot. Ezt én nem tartom túl jó ötletnek, és én is úgy gondoltam, hogy az a megoldás, hogy mindannyiszor visszavisszük a gyereket. Köszönöm a megerősítést :)
2010. máj. 1. 18:29
 9/13 anonim ***** válasza:

falazd be, vagy ragaszd oda a talpát!!!!

Akkora ökörség ez a sarokbaállítás, hogy hihetetlen! Régi, begyöpösödött baromság!

Nekem van 2 lányom, már mindketten tinik, soha nem volt szükség büntetésre, mert nem is sináltak olyasmit ami miatt kellett volna, ugyanis amikor valamit nem akartam nekik engedni, azt is elmagyaráztam, hogy miért nem, szemben azokkal, akik mindig csak azt hajtogatják a gyereknek, hogy: NEM, NEM, NEM? NEMSZABAAAD, de a gyerek nem tudja, hogy MIÉRT nem szabad? A gyerekek nem hülyék, csak kicsik, és ha szépen el van neki magyarázva a dolgok miértje és hogyanja, akkor nem lesz semmi gond.

2010. máj. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
túszul kell ejteni a kedvenc játékszerét és megfenyegetni, hogy ha kijön a sarokból, akkor darabokra törik a kedvencke...
2010. máj. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!