Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egyik betegsegbol ki a másikba...

Egyik betegsegbol ki a másikba be. Nem tud menni oviba. Normális?

Figyelt kérdés

Közepsos fiam 3 hete itthon van. Már jól volt de úgy fest kezd nathas lenni újra. Emiatt nem tud menni megint oviba. Normális dolog ez szerintetek?

Ez a második éve h jár. Tavaly 3 hónapra kivettem mert született egy kistesoja és h ne hordjon haza.mindent

Most akkor soha nem.tudom.majd.vinni oviba mert itthon tartva is le betegszik? Miért lehet.ez? Nagyon aggaszt.

Szed vitaminokat is.


2016. dec. 9. 14:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ebben az időben szinte mindenki taknyos folyamatosan.

De ha ennyire, akkor lehet érdemes lenne egy labort csináltatni neki, sok minden kiderülhet belőle.

2016. dec. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ne ijesztgess mire.gondolsz?
2016. dec. 9. 14:28
 3/13 anonim ***** válasza:
5%

Három hete milyen betegséggel van itthon?

Én viszem oviba, ha csak taknyos és köhög kicsit. Ha ezekkel is itthon tartanám, akkor ősztől tavaszig kb. nem menne oviba.

Ha nagyon köhög, hőemelkedés van, láz és egyebek, akkor persze én sem viszem be őket, de orrfolyással igen.

Múltkor az öltözőben volt egy gyerek, aki szinte ugatva köhögött, az apukája épp vetkőztette. Na, azt nem értem, hogy olyan beteg gyereket, hogy vehetnek be az óvónők. A szülőt valahol értem, félti az állását, nem tudja hova tenni a gyereket stb..., csak ezzel az a baj, hogy a másik frissen gyógyult újra beteg lesz miatta.

2016. dec. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Meg volt.fazva ráment a fülére. A drno.szerint.mehetne de még nem az igazi a füle es én féltem.h ha most beviszem akkor oda megy egyből neki a baci. És így ünnepekre nem akarnám h beteg legyen. Na meg amúgy sem.
2016. dec. 9. 14:34
 5/13 anonim ***** válasza:
Akkor a helyedben ebben az évben már nem is vinném, hátha kikúrálja magát a szünetben. Már úgy sincs sok idő a szünetig.
2016. dec. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
2 nap megszakítással ez volt a 4. hét hogy itthon van a 3 évesem, még mindig nincs jól úgyhogy hétfőn kikérem az oviból erre az évre, úgyis csak 8 napot menne
2016. dec. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De ez normális h itthon lét alatt újra megfazik? Igaz megyünk boltba meg piacra ilyesmi de nincs össze zárva a tömeggel mint az oviban
2016. dec. 9. 14:47
 8/13 anonim ***** válasza:
Egy legyengült immunrendszernek nem kell sok
2016. dec. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ezt arra érted h a füle miatt most gyengébb az immunrendszere?
2016. dec. 9. 15:30
 10/13 anonim ***** válasza:

Gyömbér-mez-citromlé (friss) szirup. Egy csoda, illetve propoliszos mez.

Es immunerosites!!!

Amugy normalis ha le van gyengulve az immunrendszer. Fiam ha 2 honapot bentvolt egy evben a bolcsibe ossz-vissz sokat mondok.

Foleg az "ilyenek" miatt, mint itt is irta valaki, hogyha folyik az orra, kicsit kohog akkor viszi.

2016. dec. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!