Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek ha a babam ivott...

Mit tegyek ha a babam ivott energiaitalt?

Figyelt kérdés
17 hosom veletlenul beleivott az energiaitalba véletlenul. ne kövezzetek meg kérlek! Nagyon aggodom! Max egy kortyot ivott belole. Köszönöm! Gypors válsaznak örülnék.

2016. dec. 30. 16:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Egy kortytól nem lesz baja. De legközelebb ne legyen elérhető helyen.
2016. dec. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem 1 kortytól semmi baja nem lesz.
2016. dec. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%

Egy kortytól semmi baja nem lesz;)

De legközelebb ne igyál előtte

2016. dec. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%

Adj neki sokat és enni.

Nem leaz gond :)

2016. dec. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Etesd meg itasd meg boven. Felszivja majd az ètel. Egy kortytòl egyszeri alkalommal nem fog károsodàshoz vezetni! :)
2016. dec. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek! vmennyire megnyugodtam! és bocsánat hogy még megfogalmazni sem tudtam az előbb a mondatokat. csak annyira ideges voltam, és aggódtam hogy lesz valamibaja.. :( SOHA nem fordult még elő.. nem én ittam előtte hanem az apukája. :( egy pillanatra fordult el,és mire odanézett adddigra már bele ivott. :(
2016. dec. 30. 17:22
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

Szerencsére mázlid volt, hogy ennyivel megúsztátok. ;) Holnap "várunk" szeretettel az "altatási problémák" szekcióba! :D ;)


(Többesszámot értsd: feltételezem, hogy vannak, akik szívesen olvasnak aggódó szülőket és válaszolnak nekik, amire tudnak, rajtam kívül is.)

2016. dec. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%

Nem merget ivott, semmi baja nem lesz :)

Ha megivott volna egy egesz dobozzal, akkor megdobna kicsit a pulzust.

2016. dec. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
23%
Fiam kolábòl ivott vagy 2 kortyot, utana 2-3 napig nem aludt, de nem is sìrt, csak nèzelődött. Utana mintha mi sem törtènt volna! :)
2016. dec. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%
Nem a 2 korty kólától nem aludt, azt biztosra veheted. Nemrég néztem meg a koffeintartalmát, elhanyagolható a teához képest. 3,3 dl-ben kb. tizede van, mint egy bögre fekete teában vagy egy kávéban. Ha ebből 2 kortyot számítunk, az szinte nulla.
2016. dec. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!