Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ki vágja a gyerek haját...

Ki vágja a gyerek haját otthon? Gáz ha két éves fiam haja hátul kicsit csíkos lett? Vigasztaljatok lécci.

Figyelt kérdés
Nem vagyok fodrász, de géppel nem szeretném vágni. Így most kicsit olyan lett, mint akinek bilit húztak a fejébe, hátul meg kicsikét csíkos, de legalább elől jó. oldalt szintén foltos kicsit. Most az én gyerekem a leggázabb a világon? :(
2010. máj. 3. 21:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem meg tök édi lehet! :)

Majd megnő neki!

2010. máj. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vidd el inkább fodrászhoz és nem lesz neked rossz érzés :) Egyébként aranyos lehet :)
2010. máj. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Gondolom, nem reklamált, akkor meg miért lenne gáz?


És biztos, hogy nem a Te gyereked a "leggázabb a világon" :)

2010. máj. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nyugodj meg, én is házilag csinálom a fiam haját. és nem vagyok fodrász. van, hogy nem sikerül. 9 éves, de szerencsére még nem panaszkodott, mert elöl még nekem is mindig sikerült, hátul viszont van hogy nekem is foltosra sikerül. ilyenkor sapkával esetleg tudod takarni, de nem kell vele foglalkoznod. vannak mások is így.:) majd megnő.
2010. máj. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

3 éve nyírom a fiam haját. Először igen érdekes volt, aztán szépen belejöttem. Vettünk hajnyírót, azzal nagyon könnyen megy, utána ollóval kiigazítom. Nemrég egy fodrász is megdicsérte...

Azóta a kisebb fiamnak is én vágom a haját, már ami van neki.

2010. máj. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Közben kicsit még igazítottam rajta, nem tökéletes, de végre nem sakktáblára hasonlít. :) Mostmár ki mehet az utcára is. :) Remélem belejövök, mert júliusban születik az öcsi is. :)
2010. máj. 3. 21:24
 7/10 anonim ***** válasza:
Én sem vittem még fodrászhoz a kislányomat. Szerintem nem gáz, ha foltos, sőt, manapság már minden "extrém" frizura divatos. :) Hamar visszanő neki és meg sem fog látszani.
2010. máj. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan géppel nyírd, ha van géped, akkor nem lesz "gáz".

10 hós kora óta csinálom a picinek, a másiknak meg 10 éve!

A kicsinek most csak hátul van felnyírva, nagyon vagány!

A nagynak meg olyan punk-os, felül hoszabb, meg persze oldalt csíkot kell vágni neki, meg pókháló mintát, mert az a divat! Úgyhogy ügyeskedj!!!

2010. máj. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy vicc jutott eszembe:

Pistike ki vágta le a hajad?

Elöszőr anyu, aztán apu és végül a fodrász.


Szerintem nem gáz. Szerintem nem éri meg a fodrász. Én géppel vágom neki nyáron, de télen is kézzel. Illetve amilyen ütemben mozgatja a fejét próbálom követni az ollóval (volt hogy olyan rövid lett a végén mintha géppel vágtam volna le) meg volt kicsit felemás is. De ne törödöj vele. Minek neki még szuper frizura (pláne ha fiú). Ha meg tini lesz, látni fogsz rajta fodrász kreálta ennél sokkal gázabb frizurákat is, és visszasírod a te "kicsit csíkosadat".

2010. máj. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kislányomnak másfél évesen próbáltam levágni a haját, de hisztizett, így itt-ott sajnos megszaladt az olló (egy évesen is levágtam neki, de akkor mint a kisangyal ült mozdulatlanul). A férjem egy hónapig "kis Ferencnek" szólította (hátul olyan volt mint egy szerzetes :-)). Mostanra már beszereztünk egy gépet :-)
2010. máj. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!