Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az imént raktam tisztába a...

Az imént raktam tisztába a két éves lányomat ahogy töröltem ki a nunusát észrevettem hogy picit véres ott a hüvelybemenetnél mitől lehet? Nagyon meg vagyok réműlve!

Figyelt kérdés
2016. dec. 31. 21:49
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Nem dörzsölte ki valami? Hogy véres? Van rajta valami seb? Fáj a gyereknek?
2016. dec. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

Nem lehet hogy kicsipte a pisi?

De egyebkent meg igy nem nagyon lehet erre valaszolni, mutassatok meg orvosnak, legfeljebb tovabb kuld gyermeknogyogyaszatra.

2016. dec. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az első válaszadónak! Kizárt dolog! A második válaszadónak nem dörzsölte ki semmi fájni biztos nem fáj neki mert nem sír nem nyűgös csak én hirtelen megijedtem lehet nincs is baj csak én lihegem túl!
2016. dec. 31. 22:31
 4/9 A kérdező kommentje:
A harmadik válaszadónak ha még mindig észreveszem hogy véres úgyis dokihoz viszem! Csak addig gondoltam megkérdem hátha valaki járt már így
2016. dec. 31. 22:32
 5/9 anonim ***** válasza:
Vidd dokihoz itt csak megrèmítenek majd..
2016. dec. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Felfazas? Veres vizelet?
2016. dec. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
Feltétlenül vidd el orvoshoz! Lehet, hogy semmi gond, akkor megnyugodhatsz. De a legapróbb probléma is komoly bajhoz vezethet, ha nem nézik meg. Akkor is vidd el, ha esetleg holnap nem lesz panasza! Ne hagyd annyiban, később nehogy emiatt bűntudatod legyen!
2016. dec. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet h semmi komoly, de ha nem orvodoljâtok, elfertőződhet!
2017. jan. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
20%
Mi baj volt a válaszommal? A hüvelydaganat az egyik lehetséges oka ennek, ha véres ott és nem fáj neki. Ennyire beszartál tőle? És ha valóban az a baja? Akkor kifutsz a világból vagy mi? Semmi kötekedő, vagy provokatív nem volt a válaszomban, lehet hogy nem sok, de van rá esély hogy ez a baja.
2017. jan. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!