Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Barátnőm kistestvére most...

Barátnőm kistestvére most kiscsoportos az oviban. Szülinapi ajándékötleteket szeretnék kérni tőletek. Mit adnátok neki?

Figyelt kérdés

Kisfiúról van szó. Karácsony után született pár nappal de csak idén találkozok velük, 1 hét múlva adom át az ajándékát. Viszont nincs ötletem. Rengeteg játéka van már, kirakó, képes mesekönyvek, lego, traktorok, autók...

Megkap mindent amire szüksége van a nagyszülőktől is, szüleitől is.


Van ötletetek? Köszönöm!


2017. jan. 6. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én kiscsoportosom (igaz lány) nagyon szeret színezni, gyurmázni...de egyszerűbb (pl. Fekete Péter típusú) kártyára is fogékony már. Szeret még memóriajátékot is játszani.
2017. jan. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Könyvesboltokban lehet kapni szép kifestőket és vegyél hozzá jó minőségű színesceruza készletet.
2017. jan. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen kifestőre én is gondoltam, úgy is rajzzal kötik és színezéssel le leginkább magukat. Nem tudok másra gondolni már.
2017. jan. 7. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!