Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 21 hónapos fiam ezeket nem...

21 hónapos fiam ezeket nem csinálja?

Figyelt kérdés
Nem tud kisebb feladatokat végrehajtani pl hozzd ide, tedd le, szókincse 6,7 szó, veri a fejét a padlóba ajtóba,képre nem tud rámutatni. Ezeket elmondtam az orvosnak de nem adta meg a beutalót a neurológiára. Szerintetek aggódom kellene?
2017. jan. 19. 12:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Vidd el magánúton.


Az én lányom is verte a fejét a falba, ha ideges volt, szerintem ez nem gond. A beszéddel sincs lemradva. Viszont a másik 2 dolog miatt aggódnék egy kicsit. Jól hall?

2017. jan. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem könnyű, mi nem magyarországon élünk. Igen a hallása jó, nevére odafigyel, ebből gondolom
2017. jan. 19. 13:07
 3/8 anonim ***** válasza:

Hol szuletett? Mert ha itthon, akkor 18 évig itt is ellátják, ha kint él, akkor is.neurologiára ugy is kb egy honap mire id.pontot adnak, érdemes megkérni és akkor is elég a beutalot elintézni.

De szerintem ezekkel a tünetekkel nevtanba v pedagogiai szakszolgalathoz kellene menni.

A fej falba veréséről én a kötődesi zavarok nál olvastam.ha anyátol egyszerre fél is.

A hozd ide helyett probalj spontánabb lenni pl amikor epp jatszik valamivel, mondd azt hogy kérem.

A szókincsben segit ha MINDENT kommentálsz neki.pl ha leül mondd hogy jé leültel anya is ide ül melled, most álljunk fel egyutt és gugoljunk, ugorjunk.csinald vele egyutt mert ők interaktivan tanulnak, nem a tv ből.az meg káros is.

2017. jan. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Volt amugy terhesseg alatt v szuleskor oxigenhiánya? A placenta nem volt érett?komplikacio volt? Mert akkor már hetes korátol fejlesztesre jo lett volna hordani plusz babamasszazs
2017. jan. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Németországban született, kb 4 éve nem voltunk otthon. Tudtommal nem volt komplikáció,a magzatvíz zöld volt, 98% volt az oxigénellátása 1 naposan
2017. jan. 23. 20:06
 6/8 A kérdező kommentje:
Mi az a névtán?
2017. jan. 23. 20:07
 7/8 anonim ***** válasza:

A pontosabban NEVTAN a pedagogiai szakszolgálat egy része, ők döntenek arról szükséges e előírt fejlesztés a gyermeknek.

Speciális szakértők.

2017. jan. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vagy van pl tsmt torna magánuton. Az lehet németben is van
2017. jan. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!