Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » "Mit lehet csinálni", ha 6...

"Mit lehet csinálni", ha 6 éves nem tudja használni éjjel a takarót?

Figyelt kérdés
2017. jan. 20. 01:30
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Állandóan ki van takarva. Sokszor ráfekszik. Hogy lehet megtanitani takarózni? Felnött méretü a takaró, nem nehéz.
2017. jan. 20. 01:31
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

Én is mindig kitakaróztam kiskoromban, ha zavar,hűvös van, megfázik,akkor próbáljátok ki a hálózsákot.

Egyébként a kezeslábas se rossz megoldás,és akkor a dereka sincs kint.

2017. jan. 20. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

ezzel küzdünk mi is. de azért, mert én fázom, ő nem biztos. amikor meg igen, akkor elkezd simulni és bemászik az én takaróm alá (és 10 perc múlva lehúzza rólam, majd újabb 10 perc múlva arra is ráfekszik, mert neki már újra melege van, én meg csak úgy érezzem a törődést :D)


egyébként amikor egyedül van és fázik, simán betakarózik nyakig.

2017. jan. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Hálózsákot nem bírta kicsinek sem. :(


3as, Ti együtt alszotok?

2017. jan. 20. 08:40
 5/11 anonim ***** válasza:

Próbáld meg, hogy elfordítod a takarót a felén fekszik, a felével betakarod. Így ha az egyik oldalra fordul át, akkor nem jön le róla, és ha szeret rajta feküdni, azt se fogja hiányolni.

Egyébként idővel meg fogja szokni, hogy ha fázik, fél pillanatra megébred, magára húzza, és alszik tovább.

Ha félsz, hogy megfázik, akkor pizsi alá adj még egy pólót, esetleg harisnyát is, így viszont esélyes, hogy este tényleg azért takarózik ki, mert melege van.

2017. jan. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
Idáig nem használt takarót?
2017. jan. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem remekül tudja használni, hiszen ha melege van, ki tud takarózni, ahogy írod.
2017. jan. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem azt látom, hogy melege van és azért takarózik ki, hanem álmában nem érzi, hogy kitakarózik, nincs tudatában annak, hogy kitakarózik.
2017. jan. 24. 10:24
 9/11 anonim ***** válasza:
Kérdező te egy gyépés vagy!
2017. jan. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kiskoromban az én anyukám is ezzel szenvedett. Kitakarózik a gyerek álmában,megfázik,stb. Ha a levegőhőmérséklet 20 fok körül van nálatok,hagyd,hogy a gyerek úgy takarózzon,ahogyan szeretne. Ha kicsit hidegebb van,adj rá harisnyát, atlétát, takard be,aztán majd úgyis kitakarózik,magára húzza,ha arra van szüksége.
2017. jan. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!