Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 7 éves kisfíú nézhet western...

7 éves kisfíú nézhet western filmet?

Figyelt kérdés
2017. jan. 22. 07:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért ne nézhetne?
2017. jan. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igaz inkább vígjáték, mintsem western, de én imádtam a Bud Spencer-Terence Hill westerneket ennyi idősen. Szerintem egy enyhébb westernt, amibe nincsenek olyan durva jelenetek simán nézhet.
2017. jan. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. jan. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Bud Spencer-est siman, de egy New York bandait inkabb ne. Tipustol fugg :)
2017. jan. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ahogy írták már, az a filmtől függ, ne legyen benne igazi erőszak. Vígjátékok gond nélkül mehetnek, a komolyabbak közül válogatni kell. Én a fiamnak nyolc éves korában mutattam meg az Idegen a cowboyok között c. klasszikust (1958) - számomra ez a film a legkedvesebb, ő is nagyon szerette. Azóta látta még A vadnyugat hôskora címűt (1962) is. A Volt egyszer egy vadnyugat (1968) például már nem ajánlható tíz év alatt. Persze ez a gyerek érettségétől is függ :-)
2017. jan. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Hetves kisfiu ne nezzen TV-t, ugyis fogja majd meg eleg sokat nezni, ha nagyobb lesz!
2017. jan. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Hetves kisfiu ne nezzen TV-t, ugyis fogja majd meg eleg sokat nezni, ha nagyobb lesz!"

Szerintem ez két különböző dolog. Filmet nézhet nyugodtan, "tévét" inkább ne. Nálunk otthon van tévé, de nincs műsorvételi lehetőség. Azaz nincs reklám, valóságshow, celebek, szenzációs hírek és a sok-sok egyéb szemét, valamint nincs "szörfölés" egyik adóról a másikra. Filmeket viszont szoktam mutatni a gyerekeimnek, minden korosztálynak a magáét, mert az a vizuális kultúra része :-)

2017. jan. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mesét nézünk, reklámot és egyéb sz.rt nem.
2017. jan. 27. 06:46
 9/11 anonim ***** válasza:
Kar hogy mar a mesek se olyanok mint regen.
2017. jan. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A legtöbb westernben vér sincs. Ha megengeded neki, hogy megnézze mondjuk a Tom and Jerry-t amiben x alkalommal lelövik, feldarabolják, kilyukasztják, felrobbantják zongorát a fejére stb 1000 féle képpen kinyirják egymást akkor egy western miért ne, amikor az dedos mese ezekhez képest.
2017. jan. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!