Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tenyleg inkabb ne mozduljunk...

Tenyleg inkabb ne mozduljunk ki, ne szelloztessunk ebben a szmogriadoban napokig?

Figyelt kérdés
2017. jan. 24. 08:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
En is ezen agyalok..most irtam ki en is egy kérdést :) Nálunk majdnem 200 a mért érték. Máshol mégrosszabb. Tegnap ki se mentunk, 300 körül volt.. Van légtisztítónk, az megy egész nap..
2017. jan. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mi kimegyünk fél órára-órára azért, minden nap.
2017. jan. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi is megyünk minden nap 1,5-2 orat csak setalni, nem a kötelező vásárlás miatt. De szerintem most többet ártanák vele..
2017. jan. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Es a szelloztetes?
2017. jan. 24. 10:37
 5/11 anonim ***** válasza:
igen
2017. jan. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem szellőztetek, ez van.. Légtisztító egész nap megy, jobb híján..
2017. jan. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

én szellőztetek is napi kétszer 5 percet, muszáj vagyok hogy ne penészesedjünk


2es

2017. jan. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én most jöttem haza, szörnyen büdös van a belvárosban. Alig vártam, hogy hazaérjek.
2017. jan. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én Vác alatt lakom, itt nem olyan vészes a helyzet, süt a nap, tiszta az idő, pedig a térkép szerint itt is piros..45 percet voltunk kint. de a babám 1 órája kint alszik
2017. jan. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az a vicces, hogy aránylag a belvárosban a legjobb a szmoghelyzet, a főváros déli részén meg a legrosszabb.

Mi északon lakunk, extra érzékeny szaglásom van, illetve a mérőktől 2-3 km-re már helyileg lehet kicsit jobb a levegő.

Vagy nem szmogban is lehet itt helyileg büdös, mert az agyhalott szomszéd háztartási szeméttel és vizes fával fűt (nem, nem pénzhiány miatt, egyszerűen gyökér).


Délután egy hosszabbat szellőztetek, ha tisztának érzem a levegőt, de most annyiból szerencsénk van, hogy a héten műtenek és emiatt a gyereket elvittük a szüleimhez, ott pedig tiszta a levegő.

2017. jan. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!