Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek reggel 6-ra kell...

Akinek reggel 6-ra kell mennie munkába hogy tudja elvinni a gyerekeket iskolába?

Figyelt kérdés
Most még ovisok lànyaim de szeptembrrtől mennek iskolàba.Az oviba jàràst úgy oldjuk meg hogy a Apa 7-re jàr és előtte viszi őket oviba.De ugye iskolàba nem lehetnek ott màr egy óràval tanítàs előtt.Meg így is sajnàlom szegénykéimet hogy ilyen koràn kell kelniük
2017. jan. 24. 12:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól tudom iskolában is vannak "gyűjtő" tantermek, tanári felügyelettel. :)
2017. jan. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%

Én egyedül mentem iskolába. Első nap elkísértek. Második nap megnézték, hogy hogyan közlekedek. Harmadik nap már tök egyedül mentem.

Persze nálunk nem divat, hogy a gyerek a város másik végébe járjon iskolába. Szóval gyalogos távra volt és nem kellett nagy utakon átmenni.

2017. jan. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Én nem 6-ra járok, hanem 3/4 8-ra, de a lányomat 7-re viszem suliba. Van ügyelet. Bp. belváros.Délután 5-re vagy fél 6-ra megyek érte.
2017. jan. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
20%
Es ha Te vinned?!
2017. jan. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk háromnegyed 7-re és 7-re beér az a két busz, ami a szomszédos faluból hozzá a gyerekeket, úgyhogy nálunk nyugodtan lehet vinni korán a gyerekeket. A hittan, illetve felzárkoztató órák is negyed nyolckor kezdődnek. Illetve felsőben minden nap negyed nyolckor kezdődik a talpán itassa. Csak így tud vége lenni úgy, hogy a háromnegyed egyes buszokat elérjék a gyerekek.
2017. jan. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
10%
Te hányra mész dolgozni?
2017. jan. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig úgy kerestem munkát, hogy ne a gyerekek rovására menjen.

De ha mégis így kéne döntenem, akkor az iskolai reggeli vigyázást választanám, ami 6-tól van. Vagy pedig fizetnék valakinek, hogy jöjjön a gyerekért és vigye el suliba.

2017. jan. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Falun élünk, fél7től van ügyelet a suliban, gondolom más falun-városokban is beviheted 7 előtt.
2017. jan. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nálunk is így volt apa mindig 7 re járt anya meg hol délelőttös hol délutános volt

Voltunk páran az osztályban ilyen korán járók náluk a folyosón kellett várni padokon de én szerettem :) a kiváltságosak segíthettek a büfés néninek tartani a rekeszt még kapakol egy cukorért :-D

De mivel elég közel van az iskola hamar egyedül jártam de akkor is elég korán mentem

Időben le voltunk fektetve szóval nem.viselt meg a korán kelés

Rosszabb volt ha anya délutános volt apa meg nem ért haza időben ilyenkor sokszor mama segített be

De mivel akkor még nem így voltak telefonok mint most volt hogy ültem a padon és néztem ahogy a takarítónéni csinalja a dolgát

De azért felnőttem :-D

Szerintem ha tudod közeli suliba add és akkor hamarabb lehet önálló :)

2017. jan. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nálunk 7:30tól lehet bemenni az iskolába, előtte fizetős ügyelet van. Ahová járni fognak lesz ügyelet?
2017. jan. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!