Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Átesett már a gyermeketek...

Átesett már a gyermeketek fitymagyulladáson? Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Pár napja vettem észre hogy dagadt a kisfiam (másfél éves) fütyije. Majd azt is hogy gennyes... ekkor mentünk is az orvoshoz, felírt krémet, kamillás fürdőt javasolt. Aznap rendbejött szinte.


A kérdésem a következő:


Létezik hogy ez már hetek, sőt hónapok óta bántja és csak most tetőzött annyira hogy észrevegyem? Nagyon rosszul érint a gondolat... ugyanis 1-2 hónapja kel folyton éjjel, és amióta kezelve lett újra átalussza az éjszakát. Igaz ez csak két nap, az is lehet hogy véletlen...

Létezik hogy ilyen régóta be van gyulladva csak valahogy elkerülte a figyelmemet...?? (Amikor elkezdett kelni volt is egy betegsége, lehet hogy azzal együtt jött volna ez?)


2017. jan. 24. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt már neki. Nekünk azt mondta az orvos, hogy a fitymát óvatosan húzzuk hátra, és betadinnal tisztítsuk le a kukiját. Utána langyos kamillás vízzel öblögessük, tehát ne ülőfürdő legyen. Szerencsére neki pár nap alatt elmúlt. A kérdés második felére sajnos nem tudok válaszolni, nála a 2 fő tünet az volt, hogy csípte a pisi, és a fitymája alól olyan túrós trutyit lehetett kipiszkálni.
2017. jan. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, azt nem írtam, hogy biztos észrevetted volna már az elején, hogy gyulladt, mert annak szemmel látható tünetei vannak.
2017. jan. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hat nagyon remelem hogy eszrevettem volna... koszi szepen!
2017. jan. 24. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!