Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kort tekintve ti bébiszitterne...

Kort tekintve ti bébiszitternek idős nénit, vagy fiatal (20 körüli) lányt alkalmaznátok?

Figyelt kérdés
Én az utóbbi vagyok, és égen-földön keresek bébiszitteri állást Szegeden. Lehet, hogy a korommal van a baj és a többség, ha ismeretlenről van szó, inkább idősekre bízza a kisgyermekét?

2017. febr. 28. 07:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%
Hát én inkább fiatalabbra bíznám.
2017. febr. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Szamomra ket veglet, egyikre sem. Persze lehet kivetel ha a neni nagyon fitt a lany meg nagyon tapasztalt..
2017. febr. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%

Attól függ mennyire idős. 35-45-ig még jó, több tapasztalattal (már gyereke is van) rendelkezik mint egy fiatalabb, 20 éves, aki most kezdte még csak a pályát.

Ezzel nem azt mondom, hogy egy 20 éves nő nem lehet jó szitter.

2017. febr. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
59%
Én inkább fiatalabbra bíznám.Szerintem az a gond,hogy kevés ember teheti meg, hogy bébiszittert fogadjon, inkább megkérnek valami ismerőst vagy rokont ingyen.
2017. febr. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%
Én inkább a szimpátia, leinformálhatóság, ismerősi ajánlások alapján döntenék, mintsem a kor. Idős néni is csinálhat olyasmit, amivel nem értek egyet és egy fiatal lány is lehet talpraesett (ha van gyakorlata, minimum kistestvérekkel).
2017. febr. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy az a baj, hogy inkább választanak személyes ajánlás alapján valakit? Bevallom, én is szívesebben bíznám olyanra, akit legalább az ismerősöm ismer, mint egy vadidegenre, kortól teljesen függetlenül, a 20 év nem lenne akadály.

Nem tudom, hol hirdettél, de ha még nem próbáltad, érdemes lenne helyi baba-mama FB csoportokba írnod, az én lakóhelyem csoportjaiban gyakran olvasok ilyet, és mindig vannak érdeklődők.

2017. febr. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
66%

Fiatalt.


Én 18 évesen kezdtem bölcsiben dolgozni, és igen, sok szülőnek ellenvetése volt, hogy nincs is gyerekem, nincs tapasztalatom, mégis mit értek én hozzá?


7 évig dolgoztam utána ott, de évek kellettek, mire ezt levetkőztem.

2017. febr. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ez valamilyen szinten termeszetes. Az ember nehezen bizik valakiben aki konyvekbol megtanult par dolgot, felmondta a vizsgan es kesz is a bebiszitter/kisgyermeknevelo. Attol o meg lehet hogy nagyszeru szakember lesz, AKKOR majd meg is bizom :) Kicsit olyan ez , mint amikor friss medikus jon a mutobe, vagy fodrasztanulo egy balayage melirra.... okes hogy nekik is gyakorolniuk kell, csak ne rajtam/rajtunk 😜
2017. febr. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha óvónőnek vagy más gyerekkel kapcsolatos dolognak tanulnál, akkor téged, de ha még nem igazán van tapasztalatod a gyerekekkel, akkor inkább idősebbet. Mondjuk max 50-55 év környékéig, mert azért a tapasztalaton túl az se mindegy hogy bírja-e a "strapát"
2017. febr. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Én végzett kisgyermeknevelő férfiként szoktam babysitterkedni, másfél éves kortól. Tehát férfit is szoktak igényelni, ha van tapasztalata, pl ha megbízhatónak tartják és pl van gyermeke, és/vagy pl gyermeknevelésben jártas a férfi, a szakmája alapján (mint én).
2017. febr. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!